Онези, които чакат и получават виза за езиков курс за Германия през 2020 г.

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    GurkanTopal
    участник

    Здравейте скъпи мои старейшини, скъпи мои приятели.
    Направих заявлението си в Измир на 27.02.2020. Молбата ми беше добра. Имаше приложение в настроение за разговор. Поради пандемията обаче 6 месеца не се чува звук от молбата ми. Бях извикан от консулството само веднъж и сумата на блокираната сметка се увеличи от € 1 на € 853 и ме помолиха да актуализирам сумата в сметката си и да изпратя документа. Въпреки че тази ситуация е досадна, поне коментирах, че е във фаза на разследване. Също така се надявах, че няма да искат да надстроя блокирания си акаунт, ако откажат, но все пак няма положителна или отрицателна обратна връзка. Някой чака ли или желае ли да кандидатства за виза за езиков курс като мен?

    Nesibe на
    участник

    Здравейте скъпи мои старейшини, скъпи мои приятели.
    Направих заявлението си в Измир на 27.02.2020. Молбата ми беше добра. Имаше приложение в настроение за разговор. Поради пандемията обаче 6 месеца не се чува звук от молбата ми. Бях извикан от консулството само веднъж и сумата на блокираната сметка се увеличи от € 1 на € 853 и ме помолиха да актуализирам сумата в сметката си и да изпратя документа. Въпреки че тази ситуация е досадна, поне коментирах, че е във фаза на разследване. Също така се надявах, че няма да искат да надстроя блокирания си акаунт, ако откажат, но все пак няма положителна или отрицателна обратна връзка. Някой чака ли или желае ли да кандидатства за виза за езиков курс като мен?

    Вашият процес отне много време. Във ваш интерес е да се свържете с чуждестранната полиция на вашата дестинация. Актуализирали сте блокирания документ за акаунт, трябва да го изпратите и трябва да добавите още 1 месец. Най-хубавото е да се втурват в процеса и да осигурят необходимото оправдание, нито науката, която съм наел, ще загубя къщата поради дългия процес и т.н. Представяйки ситуация като, можете да ускорите малко чуждестранната полиция по вашата дестинация. Моят скромен съвет 😇

Показан е 1 отговор (общо 1)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.