Въпросите на моето семейство.

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Tayni
    участник

    Здравейте всички,
    Моят годеник е германски гражданин и се пенсионира от Германия, проблем ли е при събирането на семейството?
    Преди да кандидатства за виза за събиране на семейството, необходимо ли е съпругът ми да се върне в Германия и да информира властите, че ще се ожени? (Искаме да кандидатстваме веднага след сватбата)
    Колко време преди да е необходима виза за събиране на семейството?
    Ако имате какво да добавите, ще се радвам.

    Надявам се всеки да получи визата си възможно най -скоро. Приятен ден. Бог да благослови всички.

    fuk_xnumx
    участник

    Необходимо е да съобщите за брака на германските власти, можете да направите това в консулството.

    Tayni
    участник

    Необходимо е да съобщите за брака на германските власти, можете да направите това в консулството.

    Много благодаря господине за отговора. Възможно ли е да се получат документи като местожителство от консулството?

    fuk_xnumx
    участник

    За какво се изисква документът за пребиваване на съпруга ми?

    Tayni
    участник

    За какво се изисква документът за пребиваване на съпруга ми?

    Знам, че за виза за събиране на семейството е необходим документ за пребиваване, принадлежащ на съпруга, който живее в Германия.

    fuk_xnumx
    участник

    Не сте получили необходимите документи за сватбата, мисля, че те са отделен проблем, а исканите документи са във формата, можете да проверите отново там или на уебсайта на консулството.

    Tayni
    участник

    Не сте получили необходимите документи за сватбата, мисля, че те са отделен проблем, а исканите документи са във формата, можете да проверите отново там или на уебсайта на консулството.

    Съжалявам, учителю, мисля, че не можах да се изразя.
    Получихме всички документи за сватбата. Сватбеният ни ден е добре, просто чакаме деня си.
    Проблемът е, че ако след сватбата ще му бъде поискан документ, можем ли да ги вземем от консулството?

    fuk_xnumx
    участник

    Документите за виза след сватбата ще бъдат завършени в Германия.

    на Morslipdo
    участник

    Съжалявам, учителю, мисля, че не можах да се изразя.
    Получихме всички документи за сватбата. Сватбеният ни ден е добре, просто чакаме деня си.
    Проблемът е, че ако след сватбата ще му бъде поискан документ, можем ли да ги вземем от консулството?

    Ако вашият съпруг наема жилището и къщата си, той/тя трябва да вземе с него договор за наем, а ако преди това е бил женен и разведен, те също се нуждаят от удостоверение. Дали бракът ще се състои в Турция?

    Tayni
    участник

    Ако вашият съпруг наема жилището и къщата си, той/тя трябва да вземе с него договор за наем, а ако преди това е бил женен и разведен, те също се нуждаят от удостоверение. Дали бракът ще се състои в Турция?

    Да, сър, съпругата ми има стар брак. Сватбата ще бъде в Турция.

Показани са 9 отговора - от 1 до 9 (общо 9)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.