Заплащане на немски граждани

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    nsyyn
    участник

    Здравейте приятели,

    жена ми е германска гражданка и прави аусбилдунг. Правят ли проблем със заплатите при събирането на семейството? Ако наскоро сте кандидатствали за виза, може ли да отговори?

    Имам уговорка за виза на 15 януари и този въпрос е хванат в съзнанието ни.

    fuk_xnumx
    участник

    Германските граждани не искат заплата бодраси, не се притеснявайте, няма да е проблем.

    nsyyn
    участник

    Германските граждани не искат заплата бодраси, не се притеснявайте, няма да е проблем.

    Сър, тази информация сигурна ли е? Чухме, че се издирва според най-новите закони.

    fuk_xnumx
    участник

    Трябва да търся в сайта, където има закони, не мисля, че законът се е променил малко

    Сър, тази информация сигурна ли е? Чухме, че се издирва според най-новите закони.

    mustafad
    участник

    Професоре, имам същата ситуация. Съпругата ми е германска гражданка, иска се 3-месечна основа на заплата. Сега чакаме да завършим 3-месечното мазе, за да доставим документите. Ако не искате да направите плана си, както е поискано, това е вашият шанс.

    nsyyn
    участник

    Професоре, имам същата ситуация. Съпругата ми е германска гражданка, иска се 3-месечна основа на заплата. Сега чакаме да завършим 3-месечното мазе, за да доставим документите. Ако не искате да направите плана си, както е поискано, това е вашият шанс.

    Надявам се, че не се иска, така че защо бихте искали ведомост от някой, който се занимава с професия, така че заплатата така или иначе е малка.

    Ако ситуацията ви стане ясна, можете ли да пишете тук?

Показани са 5 отговора - от 1 до 5 (общо 5)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.