Германският изпит A1

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Ezggg
    участник

    Здравейте приятели, искам да науча за преживяванията на тези, които са се явили на изпит А1. Можете ли да напишете своя опит за курса и изпита

    yenicerixnumx
    участник

    поздравления

    Влязох на изпита в Анкара. Защото в Истанбул има толкова много опашки :) Само 1-месечен курс ми беше достатъчен, разбира се, гледах много немски канали от интернет у дома. Знаете, че изпитът е на 4 етапа. Hören, lesen, sprechen, schreiben. Hören lesen schreiben е лесен, но съм малко закъсал, защото концертът на компактдиска е труден за някой, който не е свикнал с езика. Също така, класът звучи звучно от саундтрака. Не се вълнувайте от sprechen. Излязох с нов език, за да мога да го установя с изречения. 3 приятели влязоха заедно с мен. всички бяхме ужасни един от друг. но ме нямаше, другите не ги познавам. Давайте отговори, като мислите спокойно. защото другите хора знаят какво е това. На сайта можете да намерите много материали за изпити a1 сега, Бог да ви е на помощ

    selametle

    мъченик şüheda
    участник

    Здравей, Бог да ти е на помощ, това е труден момент. Аз също взех изпита в Анкар, Истанбул трябва да го спазвате добре, иначе може да не успеете да вземете изпита на датата, която сте планирали, не е трудно, но вълнението може пречат на всичко.Тъй като съм се явявал на много изпити, доколкото забелязах на изпита, хората не могат да отговарят дори на много лесни въпроси от вълнение. Слушайте много в раздела Hören, слушайте немски всеки ден, повечето от тях разтърсват този раздел, колкото повече думи знаете в раздела Lesen, толкова повече ще разберете текста, който ви се дава, когато казвам думи, аз означаващи думи на ниво A1, ако са schreiben, вие пишете букви, има много текстове за тях на този сайт и други сайтове. Проучете граматиката, която е важна в писмото, можете да направите правилно изречения. Sprechen всъщност е много лесен, но тъй като е говорене, най-трудната и вълнуваща част е в тази част, първо се представяте, след това има карти, има думи на картите, задавате въпроси за тях, ако търсите това част на този сайт, можете да намерите думите и въпросите. Приятелите, които влязоха в този раздел с мен, бяха толкова развълнувани, че изобщо не можеха да говорят, така че обърнете внимание на това. Не забравяйте равни точки за всеки раздел, ако имате други въпроси, ще отговоря на тях.

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.