Помогнете, ако Германия има познания по закона за правото

> Форуми > Бизнес и трудов живот в Германия > Помогнете, ако Германия има познания по закона за правото

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    nescaff да
    участник

    Здравейте приятели, скъпи мои приятели, изминаха пет години, откакто дойдох в Германия, работя от две години, нямам немски като роден език, имах голяма злополука на работното място преди 2 месеца, имах огромна злополука на работа, имам тон стоки, паднали на крака. Работя във фабрика за мрамор, месото ми беше смачкано. Имам затруднения да спра семейния си лекар да е бил в отпуск за една седмица, той временно разглежда друг доклад за д-р 6 дни, който ми писа 30 bis 30.10.2017 Имам докладите, които получих, един от тях беше оставен на работното място, аз дадох един на работното място, а другият отиде на работното място, казвайки, че един ден маниакална хартия дойде при мен и отиде при мен по-късно Изпратиха доклада отново, защото това беше наша грешка, обадих се отново на мястото на работа сутринта, той каза, отидох отново на работното място, отидох на работното място, дадох отчетите от работното място не приема този доклад Не знам как да те манипулирам за един месец Не знам законите тук fristlose, които ми дадоха 30.11.2017 г. е моят нормален срок и моето ремарке 20.11.2017 г. всеки месец 28.2.2018 лежа най-късно и не си легна имам заплатата си 27 г. те ми дадоха изхода, който разбира законите, може ли да ми помогнете.

    rustemxnumx
    участник

    Здравей мой приятелю,

    Мисля, че е виновен, ако д-р не е изпратил докладите си. В този случай мисля, че трябва да видите работното си място с Dr. Освен това, ако не получите резултати, занесете документи на Arbeitstamt и хартия от д-р за допуснатата грешка. Има и такава ситуация. Чувам необосновани манипулации, получени от семейните лекари. Ако имате твърде много печат на колянов вал, може да имате проблеми.

    безсърдечен
    участник

    Здравей брато, първо, оздравявай скоро. Първото е, че никое работно място няма право да ви уволни, защото сте болни или имате доклад. В миналото той беше болен и когато получи доклада си, те го извадиха, след това отидохме в съда с адвоката и спечелихме и тогава не получихме много пари. Но ситуацията ви е съвсем различна, претърпели сте трудова злополука, работодателят изплаща висок размер на обезщетение на своите работници в Германия, което дава работа при трайни щети при трудови злополуки. Тъй като страхът от компанията е заради него, те се опитват да се отърват от вас, моето мнение. Намирате добър адвокат и отивате в съда. Имам трудова злополука при адвоката, така че лекарят съобщава за трайни увреждания на крака ми и компанията пише, за да се отърве от мен, когато съм бил докладван и съм имал трудова злополука. Ако не приключите, продължете да купувате колкото можете, няма значение, 1 месец и 2 месеца по-късно компанията ще трябва да ги плати.

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.