Към 3-та година в Германия

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    орли от
    участник

    Да приятели
    Поздрави на всички от Германия, когато водих най-голямата психологическа война в живота си.
    Не идвайте, свикнете, оставете съпруга и бъдете уволнени от къщата
    Възможността да се задържи отново в живота благодарение на наличието на роднини
    Да продължи живота на определено ниво точно сега ..
    Ако бъдещето ме попита
    Ако се спомене трагикомичен отговор при споменаването на Германия,
    1 във въздуха
    Казвам никога не се доверявайте на 2 души ..
    Засега имам сесии до 2023 година
    Разводът ми с жена ми непрекъснато се отлага поради короната
    Какво ще се случи и какво ще приключи е несигурно
    процес
    Турция е гадно
    Казват, че пръчката с 2 края й !!
    Мрачното време на Германия ви кара да мислите
    Самотата е много, много трудна
    Нов познат, който е роден тук в приятелките на ААА, от които идвате, когато сте били глупаво пуешко изключване и готин стил
    Всъщност топлият и спокоен дом е най-голямата тайна на щастието.
    В този скучен социален живот на Европа
    Трябва да поддържате жива своята психология, докато продължавате да се биете в Германия
    Гладкостта на поръчката, нейната природа, зелените й езера, силата на приемането
    Големи фактори, които ви правят щастливи
    Но ето социалният живот без слънце, скуката, фокусирана върху деловия живот.
    Ха, казвам, но казвам в Германия, отколкото в Турция
    Вътрешният ми глас казва, че всичко е пари !!
    Грешно е да виждаме Германия точно като пари, но
    Когато погледнете еврото, добротата на мъжа се обръща :)
    Труден процес
    Бог да помогне на всички

    безсърдечен
    участник

    от туркиедски изперкал до човек или малки населени места, тъй като хората имат убежище almanyay gore, но турциеда среда Инцидентно, заедно със социалните хора непрекъснато приятели от големите градове в кино концерт дискотека и т.н. места за ходене и празно време Панини прекарва хората в ако Германия е ад, и винаги не всичко, разбира се, размера на kalacaktir.par колко жизненоважно, но за съжаление законите в Германия, на които казвам на gercegi..türkiye монотонен живот на това място вече, защото те винаги ме питат едни и същи отговори aliyorum.ora германия и т.н. и т.н.

    Nesibe на
    участник

    от туркиедски изперкал до човек или малки населени места, тъй като хората имат убежище almanyay gore, но турциеда среда Инцидентно, заедно със социалните хора непрекъснато приятели от големите градове в кино концерт дискотека и т.н. места за ходене и празно време Панини прекарва хората в ако Германия е ад, и винаги не всичко, разбира се, размера на kalacaktir.par колко жизненоважно, но за съжаление законите в Германия, на които казвам на gercegi..türkiye монотонен живот на това място вече, защото те винаги ме питат едни и същи отговори aliyorum.ora германия и т.н. и т.н.

    определено се съгласявате с това, което казвате. Ако вашата пуйка също sahipise определена среда за качество, за да стигнете до Германия също, за съжаление, малко zor😞. Аз самите страдам от същите психически проблеми. Нашите воини, които живеят тук, имат впечатлението за това, което дават и ние сме неуспешни във всеки случай, те са в странно и незначително отношение. Странно наистина странно. Но след като животът е започнал, най-лесно е да избягате. Но имам собствена утеха, казвайки, че най-лошото винаги е добра страна.

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.