Австрия Образование и брак

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    rapzadexnumx
    участник

    Здравейте момчета, ще отида в Австрия за университет.Мога ли да се оженя и да получа гражданство, докато уча в университет? Ако отговорите много спешно

    Roye
    участник

    evlenirsin tabi de eger almanya gibiyse yine de aile birlesimi vizesi icin türkiyeden basvurmak gerekli evlendikten sonra…vatandaslik biraz daha zor…belirli bir süre orada yasaman gerekli…mesela almanya da 7 yildi degismediyse…avusturya da yasayan varsa söyler tabiki sana daha iyi yardimci olur daha dogru bilgi verir…

    zilanxnumx
    участник

    Здравейте,
    Кандидатствах за събиране на семейството за австрийския регион Виена. От 10 месеца не получихме положителен или отрицателен отговор. Нашето положение е, че съпругата ми е турска гражданка
    MA35 ни поиска допълнителни документи през март и май, че няма 3-месечна заплата и кредитен дълг, а сделките ни тук бяха завършени през юни. Започна разследване, за да се постави под въпрос брака на жена ми. Получено е писмо, в което се казва, че прокуратурата е спряла това разследване на 11 август. Ако има, следващата фигура е

    Allfallige zivilrechtliche Ansprüche bleiben davon in jedem Fall unberührt.
    Verdacht des Eingehens einer Aufenthaltsehe vom 16.11.2012
    Die Einstellung erfolgte gemass 190 z 1 StPO, weil die dem Ermittlungsverfahren zu Gründe liegende Tat nichtmit gerichtlicher Strafe bedroht ist oder sonst die weitere Verfolgung aus rechtlichen Gründen unzulassig ware.
    Strafbarkeit ist verjahrt.

    След този документ те изпратиха документите ми в полицията, за да направят отново разследване, минаха 6 седмици, документите ги няма и те чакат одобрение оттам, казват те, имате ли някоя от тези ситуации или имате знания на приятели, които имат възможност да бъдат отхвърлени след тези етапи

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.