Не се страхувайте да губите% 100 Ние ви съдействаме с вашата гаранция, A1 изпита

> Форуми > Споделяне за изпитите на Германия A1, A2, B1, немски KPDS, KPSS и други германски изпити > Не се страхувайте да губите% 100 Ние ви съдействаме с вашата гаранция, A1 изпита

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    netalman от
    участник

    С качеството на частното обучение в Истанбул, ние щателно подготвяме курсове по немски език на всички нива за изпита А1.
    Няма причина да стартирате изпита A1.
    Ние даваме гаранция% 100.
    Специални отстъпки за членовете на almancax.

    Тел: 0216 332 3067

    saskinxnumx
    участник

    almancax da gonderıyo bızı allah razı olsun almancaxtan


    Съгласен съм със същото, влязох и спечелих благодарение на информацията, която нямам никакво колебание да отида.

    Serpilim canımmmm…
    Netlmanca е курсът, в който отидох, и аз предложих тази страница на моя учител, който признавам по вашите изисквания.
    Отидох в погрешен курс и знаете, че не успях.

    Ако съм много благодарен на моя учител, че съм много доведен на приятелите си, радвам се, че съм щастлив.

    Kesinlikle katılıyorum almancax çok iyi bir sayfa ve yardımlarından dolayı katkılarından dolayı herkesden allah razı olsun..

    Fakat şunuda unutmamak lazım alt yapısı olmayan ve benim gibi kursa gitmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlıgıyla bir kurs tavsiye edip yardımcı olabilirsem ne mutlu bana…

    netalman от
    участник

    Здравейте приятели,

    Курсът за събиране на семейство A1 по никакъв начин не е нормален курс по немски език. Трябва да се подготви със специална система. За това вместо нормален курс определено трябва да работите с хора, които познават добре изпита и неговата система, експерти са в тази област, владеят добре немския език и познават отблизо немската култура. По този начин ще бъдете подготвени за изпита уверено наведнъж и за кратко време.

    Както споменаха повечето от приятелите му, много институции и хора, които преподават по този предмет, освен Гьоте институт, се подготвят за изпита, без да преподават немски граматик, като просто дават тактики за запаметяване. Но аз съм абсолютно против. Защото когато нашите хора отидат в Германия, те също са там. Поне да, поне този труден и дълъг процес ги очаква. И както всички знаят, тези, които не разбират 2 пъти по 2, изобщо не разбират 25 пъти по 345. Моите ученици се обаждат оттам и казват: Бог да ви благослови, благодарение на инфраструктурата, която получихме, ние се открояваме сред останалите обучаеми, нямаме никакви затруднения.

    Също така давам курс за подготовка A1 в раздел 2. 1. преработка на секции, преподаване, Grammatic, 2. подготовка на секции, напр. писане на писма, примери за форми, слушане, четене, подготовка за разговор.

    Препоръчайте власти, които Разглеждане в курсове и чели книгата, а също и обучаващ, както и различни спомагателни допълнителни материали се пише много подробно, разбиране и разбира се дори и хората, които са принудени да работят, ние използваме една книга, която спечели теста, като работи с тази книга. Например студентската гимназия Bingöl 3. той беше съученик и 27 години и спечели без усилия.

    Ако посещавате редовно всички класове и изпълнявате зададените домашни задачи, гарантирам, че ще издържите изпита с един замах, чрез отпуск на Аллах. Нека дам пример: Моите ученици получават по 25 точки в отделите Schreiben (Писмо и формуляр) и Sprechen (Говорене) и получават 25 от 24.90 във всеки раздел и всички те са сертифицирани със сертификати.

    Освен това изпитът е прост, но може да не бъде спечелен наведнъж, ако не бъде достигнато правилното място. Тук имаме много приятели, нека да обяснят, всеки, който се явява на изпит, се пита един друг, дори учителите питат какво влизане, тоест дори можете да попаднете на тези, които влизат в него за 2-ри, 3-ти, 4-ти, 5-ти път .

    A1 моите ученици за техните преживявания в последния изпит и ви препоръчваме да прочетете нашата справка влезете на сайта те споделят своя опит и мога да попитам.  http://www.netalmanca.com

    Помислете добре и вземете здравословно решение, за да можете да издържите изпита лесно и със здрава основа, без главоболие. Бъдете поверени на Аллах, сбогом.

    netalman от
    участник

    Тези, които са издържали последния изпит по немски език на Goethe Institut A1:

    Лунна светлина **** 93
    Мурат Ö **** 85
    Ertan ş****            82
    благодарност **** 74
    Sabri Ü***              61
    Sani K**********  60

    Слава богу всички минаха, пак нямаме загуба alkis :) dance :) yuppi :) okey :) halayy :)

    Ахмет Йълдъз
    участник

    [img]https://[/img]Преди това взех частни уроци от собственика на голяма институция. Когато взех изпита, официално бях на тъмно. Видях, че не научих нищо, бих подкрепил парите, които съм дал, или бих изгорил времето си от съпругата си за загубеното си време. След това претърсих много курсове и веднъж ме нарани устата. Намерих Елиф Хока с моите изследвания извън страниците с формуляри на НЕМСКИ. Точно след първия урок бях сигурен, че съм на правилното място. Когато взех изпита, ми дойде толкова лесно, дори си казах на детски изпит, защото разбрах всичко и говорех. Повярвайте, учителят ще покаже пътя, учителят ще даде правилната тактика на учене, вие също ще работите. Ето защо се обаждам на професор Елиф Хокама в речевия отдел, двама от преподавателите на изпита са говорили немски между тях. Разбрах всички, за да не ни разберат и дори бяха изненадани. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    Ахмет Йълдъз
    участник

    [img]https://[/img]Преди това взех частни уроци от собственика на голяма институция. Когато взех изпита, официално бях на тъмно. Видях, че не научих нищо, бих подкрепил парите, които съм дал, или бих изгорил времето си от съпругата си за загубеното си време. След това претърсих много курсове и веднъж ме нарани устата. Намерих Елиф Хока с моите изследвания извън страниците с формуляри на НЕМСКИ. Точно след първия урок бях сигурен, че съм на правилното място. Когато взех изпита, ми дойде толкова лесно, дори си казах на детски изпит, защото разбрах всичко и говорех. Повярвайте, учителят ще покаже пътя, учителят ще даде правилната тактика на учене, вие също ще работите. Ето защо се обаждам на професор Елиф Хокама в речевия отдел, двама от преподавателите на изпита са говорили немски между тях. Разбрах всички, за да не ни разберат и дори бяха изненадани. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    на hikmetkilick
    участник

    Аз бях един от онези, които преди това са съжалили, че отиват в известна институция. Bende Öğretmenim и Elif Hanımı, особено за тези, които искат да учат немски, особено тези, които обмислят подготовка за семейна асоциация!
    Той е наистина много добре оборудван учител и експерт в своята област.
    Daha önce Almanca bilememe rağmen tek seferde yüksek puanla geçmemizde çok yardımcı oldu… Sadece dediklerini harfiyen yapın yeterli diyorum….
    Също така е голямо предимство да бъдете искрени и топлокръвни и винаги да се молите за вас! ..
    Бих искал да избереш Elif GÖRGÜLÜYÜ, без да мислиш за успех вече.
    Благодарение на ELIF HANIMA ALMANCAX Благодаря също на органите на ALMANCAX в CDL

    netalman от
    участник

    23 декември 2011 г. Резултати от изпита на Гьоте институт:

    Мит легенда

    Виж пълния профил на на Hikmet
    Мустафа Кади 82
    Свържете се директно с memduh
    Може ли Доган 81
    Гьокхан Örs 82
    Buse Hinge 86

    Поздравявам ви сърдечно и ви благодаря за вашите усилия.

    erman_bd е
    участник

    Аз съм сред онези, които взеха уроци от моя професор. Ще кажа, че можете да разчитате на сляпо на немски език. Иска ми се курсът да не е приключил. :) Not : Kim yiyo lan bu mandalinaları?  yuppi:)

    netalman от
    участник

    : хаха :: хаха :: хаха :: хаха :: хаха :: хаха :: хаха:

    Кадир, скъпа, отново ме накара да се смея. Бог да ви благослови и аз съм много щастлив да ви позная.
     

    Приятелят не е споменат, но пиша Гьоте институт A1 Изследователски резултат: 85
    Поздравявайте отново.

    tymnn
    участник

    извинете приятели, но преувеличавате. В моите очи човекът, който разбира за какво говорят учителите на изпита, е на ниво, за да получи пълен резултат. Вижте противоречието: дори разбрах учителите, но получих 80. Освен това болката от залозите, направени от нашите учители, които преподават само чрез запаметяване, става по-силна тук. без минало време, без съюзи. Няма präpositionen. жалко парите, които получавате.

    гуру
    участник

    но курсът a1 не използва минало време и съюзи, които вече са в следващата фаза.

Показани са 13 отговора - от 1 до 13 (общо 13)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.