Това немско ли е толкова трудно?

> Форуми > Въпроси и отговори за немски уроци > Това немско ли е толкова трудно?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    trhn
    участник

    Здравейте приятели,

    Бил съм в Германия от около 10 месеца, отивам на курс Deutsch A1. Курсът почти приключи, но има толкова много неща, които не мога да разбера, че дори не мога да напиша кратко. Вероятно няма да премина 4-етапното четене-писане-говорене-слушане, което ще вземе изпит следващата седмица. Много съм разстроен, не мога да събера проблемите в главата си. На път съм да се побъркам .. />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” />

    CIPET
    участник

    Здравейте.
    Всъщност граматиката се основава изцяло на запаметяване. Но не се отчайвайте. Получих сертификат А0 от 29 до 1 дни чрез запаметяване. В момента посещавам курса B1 в Германия. Тези, които не говорят родния си език, не могат да научат друг език. Ако нивото на граматиката ви по турски е добро, процесът ще бъде съкратен. .Успех с.

    trhn
    участник

    Здравейте.
    Всъщност граматиката се основава изцяло на запаметяване. Но не се отчайвайте. Получих сертификат А0 от 29 до 1 дни чрез запаметяване. В момента посещавам курса B1 в Германия. Тези, които не говорят родния си език, не могат да научат друг език. Ако нивото на граматиката ви по турски е добро, процесът ще бъде съкратен. .Успех с.

    Благодаря за коментара. Проблемът ми с немския е, че всъщност разбирам думите и т.н., но не мога да го събера в главата си, много се обърквам в дълги изречения. Да видим какво ще покаже времето

    trhn
    участник

    Не беше толкова много, колкото си мислех, издържах изпита, благодаря много, много аплодисменти :) yuppi :)

Показани са 3 отговора - от 1 до 3 (общо 3)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.