Шофьорска книжка и сонда

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Feneristt
    участник

    Здравейте приятели, аз имам един въпрос щеше да бъде, аз хвана радара, че преди три седмици по магистралата, писмо дойде при мен, така че аз отидох с 3 кубически път 100, Чудех се от една година ми пуйка в имало шофьорската си книжка, да дойде в Германия смених, или трябва ми probeseit, защото вече е моя лиценз Искам да науча дали съм освободен, ще се радвам много, ако можете да дадете информация по този въпрос ..

    fuk_xnumx
    участник

    нямате сонда, не се притеснявайте, че ще дадете лиценз, но 1 месец

    yenicerixnumx
    участник

    Здравейте приятели, аз имам един въпрос щеше да бъде, аз хвана радара, че преди три седмици по магистралата, писмо дойде при мен, така че аз отидох с 3 кубически път 100, Чудех се от една година ми пуйка в имало шофьорската си книжка, да дойде в Германия смених, или трябва ми probeseit, защото вече е моя лиценз Искам да науча дали съм освободен, ще се радвам много, ако можете да дадете информация по този въпрос ..

    Няма пробезеит. Според каталога, innerortsdaysan има 200 евро наказание, 2 точки и 1 месец шофьорска книжка.
    außerorts daysan 160 евро неустойка 2 точки 1 месец шофьорска книжка.

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.