Жена ми излъга петиция

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    на Valuec
    участник

    Както знаете, вече съм отварял тема. След като живях под един покрив 3 години и 4 месеца, напуснах къщата си и се върнах в Турция след тежък конфликт и вълнения. Жена ми отиде в ausländeramt два дни по -късно и се оплака от мен. Те също така казаха, че са завършили времето си с вас и са спечелили сесия, независима от вас. Въпреки това той направи атака и даде фалшиви петиции. Предполагам, че съм изпразнил цялата банкова сметка и съм избягал и т.н. и т.н. Сега имам билет за петък, този път си купих билет за града, където живее братовчед ми, а не за този град. Ще получа ли работа на летището в Германия с тази невярна информация, която той дава? Вече имам сесия до 1 г.

    fuk_xnumx
    участник

    Ако той се е оплакал в полицията, разбира се, те ще ви вземат на входа на летището и ще ви разпитат.

    на Valuec
    участник

    Ако той се е оплакал в полицията, разбира се, те ще ви вземат на входа на летището и ще ви разпитат.

    никой от тях не е истински  ;) те могат да разгледат kontoauszuge. 😉

    безсърдечен
    участник

    За бога, не мога да разбера как тези съпрузи, които са се оженили от Турция, се унижават. :) голям. Шансовете са, че имате партньорска карта, можете да теглите пари, да речем. Не, той е вашата съпруга, можете да изтеглите парите, има ли някаква пречка за това? Не е нужно да се страхуваш, не е нужно да се страхуваш, като тази ъгловидна мишка, той не можа да намери това, което иска от чуждестранния апартамент, сега опитва всичко мръсно, не се колебай, отпусни се , няма да има проблеми на летището, не си убил човек :)

    на Valuec
    участник

    За бога, не мога да разбера как тези съпрузи, които са се оженили от Турция, се унижават. :) голям. Шансовете са, че имате партньорска карта, можете да теглите пари, да речем. Не, той е вашата съпруга, можете да изтеглите парите, има ли някаква пречка за това? Не е нужно да се страхуваш, не е нужно да се страхуваш, като тази ъгловидна мишка, той не можа да намери това, което иска от чуждестранния апартамент, сега опитва всичко мръсно, не се колебай, отпусни се , няма да има проблеми на летището, не си убил човек :)

    Да, имах партньорска карта. И двете ни заплати идваха на това гише. Така че е без значение 😂 Мога да докажа пълна лъжа. Приятелите му вече дадоха тази идея.

    Зузудуру
    участник

    Здравейте приятели, изпратих имейл до консулството за виза, съпругата ми отиде в офиса на чужденците, документите ми не отидоха в Германия, информацията за срещата е направена на 25 ноември. :) Работата ми остава след Нова година

    безсърдечен
    участник

    Той атакува хората, защото е луд, но не може да направи нищо. Приятели, които знаят много в Германия, дават такива безсмислени съвети :)

Показани са 6 отговора - от 1 до 6 (общо 6)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.