Немски писма

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Nazira
    участник

    Писмо от клиент до неговата банка, публикувано в New York Times

    Уважаеми служител на банката,
    Аз съм 86-годишен клиент със сметка във вашата банка.
    Онзи ден написах чек от 100 долара на моя водопроводчик.
    Този чек трябва по някакъв начин да бъде предаден на вашата банка за 3 наносекунди, така че сумата на средствата, която съм използвал във вашата банка, да е била взета от моята сметка, преди да мога да я осребря.
    Разбира се, тъй като по това време в моята сметка нямаше пари, лихвите и неустойките бяха начислени на 30 долара. Въпреки това имах 1.000.000 XNUMX XNUMX долара във фондовете си.
    Когато исках да се оплача от тази ситуация, се борих близо половин час с безличен, груб, залепен и безличен дамски глас на вашия банков телефон.
    Слушах музика от време на време и трябваше да натискам различни клавиши 28 пъти. Но не можах да се свържа с никого.
    Както знаете, имам хиляди долари сметки всеки месец, удръжки на ипотечни кредити, плащания с кредитни карти.
    Отсега нататък АНУЛИРАМ автоматичните плащания, извършени от моя акаунт за всички тях.
    Отсега нататък искам представител на клиентите, който разбира това, което казвам, направено от месо и кости и говори английски.
    Разбирате, че най-добрият комплимент е да им подражавате.
    Ще го направя като теб.
    Вашият представител на клиента ще ми се обади за всяко плащане и ще въведе парола с не по-малко от 28 цифри, които ще дам.
    След това, ако 1 ключ ще ми уговори среща, 2 ключа ще могат да оставят съобщение за плащане, 3 ключа ще се свържат с хола ми, ще отговоря дали съм там, 4 ключа ще се свържат със спалнята ми и говорете с мен, ако не спя, 5 ключа ще достигнат тоалетната, 6 ключа ще достигнат мобилния ми телефон, 7 клавиша ще могат да оставят съобщение на компютъра ми. Ако натисне 8, може да ги слуша отново.
    Ако между тях има паузи, ще му позволя да слуша красива музика от старите ми плочи и грамофон.
    Единственото ми искане от вас е да ми предоставите финансовата информация на вашия персонал, включително информация за самоличността, моминското име на майка, циркуляри за подпис, получени от нотариуса, и техните актове.
    Аз също подготвих договор като теб. 8 страници. Твоят беше 42 страници, бях честен. Този договор се подписва от представителя на клиента, управителя на клона на вашата банка и съвета на директорите на вашата банка, който ще ми възложите и ще ми изпратите препоръчано писмо с обратна разписка.
    След като получа този договор, ще изпратя 28-цифрена парола до вашия клиентски представител. Разбира се, тази парола ще се променя всеки месец.
    Ще се извиня и ще ви таксувам по 20 долара всеки месец за този договор и транзакции.
    Ако не можете да изпълните тези условия, моля, подгответе моите $ 1.000.000 в брой и аз ще ги купя утре.
    Пожелавам ви добри дела, моля ви да се свържете с мен възможно най-скоро.
    С уважение,
    Вашият клиент…

    QUELLE35
    участник

    Страхотен пич ;D  Благодаря, че споделихте моя приятел :)

    екзалтиран
    участник

    Благодаря ти, Nazire, това е, което наричат ​​"mit for tat"...

    Nazira
    участник

    Представете си, тази жена е на 86 години, а аз съм млад човек. Изведнъж попаднах на касетата, повярвайте ми, имам криза, само ако можех да се докопам до тези хора и човека, който е измислил касетата….. о, богатство…. Какъв късмет има старицата...

    кубраа
    участник

    Много е красиво, здравето е във вашите ръце

    чест gs
    участник

    Vielen dank für die Verteilung! :) Така беше и habe ich bisher noch nicht gesehen! :D

    анонимен
    посетител

    yaril:) yaril:) Наистина е смешно и красивите банки наистина подлудяват хората така. [аплодисменти:)

    от Plejaden
    участник

    удрянето със собствен пистолет е това, което е :)

    wolwos
    участник

    уау пчела стар масли, но нашата баба е мъдра ..
    Е, щом забогатее, може да прави каквото си иска...

    Чудя се какво стана накрая :::::?? Банката е приела това предложение хехехе разбира се, че не, какви пари за дъвки са им 1 милион долара…..

    любовно момиче
    участник

    толкова красива =)

    xmcraex
    участник

    много супер walla

Показани са 10 отговора - от 1 до 10 (общо 10)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.