Дали някой в ​​Истанбул иска да научи немски и да премине изпита A1 наведнъж?

> Форуми > Общи немски и немски семейни комбинации A1 > Дали някой в ​​Истанбул иска да научи немски и да премине изпита A1 наведнъж?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    memduh
    участник

    Здравейте приятели, аз съм Memduh GÜNGÖR.

    Живея в квартал Бейликдюзю в Истанбул. Запознах се с Елиф Хока преди 2 месеца чрез Almancax. Интервюирах с много курсове, но никой от тях не изглеждаше искрен. Неговите успехи вече обясняват колко просто е образованието, което предоставя. След дълги дискусии започнах да вземам уроци от г-жа Елиф и се явих на изпит А23 на 2011 декември 1 г. Резултатите дойдоха вчера и преди 2 месеца, въпреки че не знаех дори няколко думи на немски, успях да изкарам 74 точки на един изпит. Учителят Елиф дава толкова добър урок, че е запомнящ се, освен това разполага с много добри ресурси и данни. В същия дух той предоставя изцяло дидактическо обучение, а не наизустяване. Разстоянието между дома ми и мястото, където ходех на уроци, е 2,5 - 3 часа, като всеки път пътувах с обществен транспорт по 6 часа отиване и връщане. Казах "ВРЕМЕТО ЩЕ СЕ ДЪЛГО, НЕКА ДА БЪДЕ ДЪЛГО" и определено бях прав. БЛАГОДАРЯ, БЛАГОДАРЯ, УЧИТЕЛ, БЛАГОДАРЯ, НЕМСКИ... Тези, които търсят курс в Истанбул, не се лутат напразно, учител Елиф, има само един преподавател по този предмет и аз не познавам друг преподавател.

    Посетителят на визуалния документ е по-долу. (Това беше първият ми тест и бях много разтревожен, преди не бях в образованието. Благодарение на моя учител Елиф, аз се страхувах и изчезнах. Не само учител, но и сестра ни.
    ЕДИН ШОТ ПЪЛЕН ХИТ ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    участник

    Рекламата се прави за учител на elif :)

    memduh
    участник

    Не е реклама братле повярвай ми пишат се факти. Обучавах се лично от него. Тя ми стана учител и моя сестра.Бог да я благослови, не пестя молитвите си, особено в деня на изпита, имаше много хора, които бяха взели курсове от големи институции и го взеха за трети път. Едва ли не оставаме с професори спрямо тези, които твърдят, че са получили най-доброто образование....

    mutim2
    участник

    Вярно е, приятелю, колко си щастлив... Дано винаги срещаш красиви хора според сърцето си..

    netalman от
    участник

    Здравейте,

    Исках да напиша, защото предавах името си. :) Вместо моята реклама, тези идващи приятели се опитват да благодарят на almancax по този начин, защото те идват от almancax и - всички, които живеят, знаят - този период е наистина много труден и обезпокоителен период и хората могат да разберат цвета на работата само след като са взели курс и са взели изпит. Те просто се опитват да си помогнат, за да не сгрешат.

    Мисля, че ако има някой, на когото трябва да благодарим тук, това са служителите на Germanx, които бяха с нас изцяло за Бога, без да търсят облага от никого, включително и от мен. Наистина не направих много, просто изпълних дълга си. Това е правилният. Това е платформа, където всички, учители и ученици, могат да се възползват и да си помагат взаимно. Нека Бог благослови всеки, който допринесе. Поздрави и уважение...

    mutim2
    участник

    Здравейте,

    Исках да напиша, защото предавах името си. :) Вместо моята реклама, тези идващи приятели се опитват да благодарят на almancax по този начин, защото те идват от almancax и - всички, които живеят, знаят - този период е наистина много труден и обезпокоителен период и хората могат да разберат цвета на работата само след като са взели курс и са взели изпит. Те просто се опитват да си помогнат, за да не сгрешат.

    Мисля, че ако има някой, на когото трябва да благодарим тук, това са служителите на Germanx, които бяха с нас изцяло за Бога, без да търсят облага от никого, включително и от мен. Наистина не направих много, просто изпълних дълга си. Това е правилният. Това е платформа, където всички, учители и ученици, могат да се възползват и да си помагат взаимно. Нека Бог благослови всеки, който допринесе. Поздрави и уважение...

    Научихме кои сме ние в Елиф Хок и че ви желая успех.

    netalman от
    участник

    Данке Шьон.  :)  Бог да ви благослови.

    fotoademxnumx
    участник

    Учителю Елиф, радвам се, че попаднах при вас благодарение на този сайт и имах удоволствието да го премина на един дъх, въпреки че не знам немски. Бог да благослови вас и немския. Радвам се, че препоръчвам моята учителка Елиф, която препоръчах на други приятели тук и която успях в курса наведнъж, както финансово, така и духовно.

      дата на изпит 01.20.2012
        Резултати: 83
    уважение

    гуру
    участник

    как завършваме курса в седмицата 4? За съжаление, дори вашият уеб сайт не казва къде е курсът. не сте надеждни.

    netalman от
    участник

    С НАШИТЕ СЕРТИФИКАТИ НАШИТЕ НАСТОЯЩИ НАЙ-ДОБРИ ГОДИНИ, НИЕ НЕ СЕ ПРЕДОСТАВЯМИ НА ИЗПИТВАНЕТО, И НЯМА СТУДЕНТИ, КОИТО НЕ СА ПРЕВЪННИТЕ В ИЗПИТАТА.

    АДРЕСИРАЙТЕ се да не пишем нашите ПРИЧИНИ, НЕ НАМЕРЕНИ САМО РЕГИОНИРАМЕ, ВСИЧКИ ТУРЦИЯ "НЕ АДРЕСИ са наши.

    АКО НЕ ВЯРВАТЕ В ИМЕ, МОЖЕТЕ ДА ИЗИСКАТЕ ДО ОРГАНА НА САЙТА, ​​КАКВО ПОДОБРЯТ!

    МухаяяeM
    участник

    как завършваме курса в седмицата 4? За съжаление, дори вашият уеб сайт не казва къде е курсът. не сте надеждни.

    От статистиката е видно, че няма нито един студент, който да не е паднал досега на изпита А1.

    гуру
    участник

    Ако сме логични, никъде по света не може да се даде 100% гаранция за успех. Как така всеки стажант издържа изпита? Все още дори не е даден адрес на уебсайта. Пише превоз с едно превозно средство, но посоченото място е Гьозтепе. чудя се как да стигна =)

    dielosch
    участник

    Къде е администраторът на Muharrem? Можете ли да дадете информация за този курс?

    МухаяяeM
    участник

    Ако сме логични, никъде по света не може да се даде 100% гаранция за успех. Как така всеки стажант издържа изпита? Все още дори не е даден адрес на уебсайта. Пише превоз с едно превозно средство, но посоченото място е Гьозтепе. чудя се как да стигна =)

    Дадена е стопроцентова гаранция за успех, степента на успех е очевидна. Коментарите са очевидни.
    От вас зависи дали да репутацията или не.

    МухаяяeM
    участник

    Къде е администраторът на Muharrem? Можете ли да дадете информация за този курс?

    Здравейте dielosch, отсъствате дълго време, добре дошли във форума. :)
    Курсът по немски език в Истанбул принадлежи на нашата учителка Елиф, една от инструкторите по алманкакс, и има много висок процент на успех. :)

    гуру
    участник

    Мисля, че този сайт има споразумение с Елиф дама, вече не разбирам. Вече се срещнах с дамата Елиф в петък. Вашият уебсайт беше в съвсем различно състояние точно в петък. Защо трябва да се обадя за подробния път. Дамата на Ustellik Elif каза по телефона, че имам офис. Обадих се на института на Гьоте, те също не познават такова място. Така че не говоря за изследвания, които аз

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 20)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.