МОЛЯ, НЕ ОТВАРЯЙТЕ ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА ЧЕТЕТЕ ТУК

> Форуми > Въпроси и отговори за немски уроци > МОЛЯ, НЕ ОТВАРЯЙТЕ ТЕМАТА, ПРЕДИ ДА ЧЕТЕТЕ ТУК

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    МухаяяeM
    участник
    КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ РАЗГЛЕЖДА ПРИ ОТВАРЯНЕ НА ТЕМАТА

    * KONU BAŞLIĞINDA ÇOK – ACİL – YARDIM – LÜTFEN – BURAYA BAKIN – BAKAR MISINIZ GİBİ KELİMELERDEN HERHANGİ BİRİNİ ASLA KULLANMAYIN

    * НЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ НИКАКВИ ЗНАЦИ, ОТНОСНО ТОЧКИ, КОМА И ВЪПРОСИ В ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА

    * ВАШАТА ТЕМА ТРЯБВА ДА БЪДЕ КРАТКО РЕЗЮМЕ НА ВАШЕТО СЪОБЩЕНИЕ И ВИНАГИ ДАЙТЕ ИДЕЯ ЗА СЪОБЩЕНИЕТО.

    * ВСЕКИ ВЪПРОС ТРЯБВА ДА БЪДЕ ПО ОТДЕЛНА ТЕМА, НЕ СЕ КОЛЕБЕТЕ ДА ОТВОРИТЕ ТЕМАТА

    * НЕ ПИШЕТЕ ЗАГЛАВИТЕ НА ТЕМАТА С ГЛАВНИ БУКВИ

    Ахмад
    участник

    Ако вземете болезнен пример, аз му казах за тези проблеми.

    МухаяяeM
    участник

    Извинете приятелю, няма да пиша повече ;)

    baturay_
    участник

    Ще взема това предвид

    айсуннн
    участник

    slm не знам как да използвам този елемент, но аз съм много объркан gfibi ще ми помогне, ако аз бях само началото на 3 дни и изпитът стрес е повече от 3 gn не мога да получа на изпита за изпита и искам да науча повече ii немски немски

    намажете
    участник

    Здравейте, искам да попитам дали можете да дадете списък с местата, където се използва глаголът sein.

    Безнадеждно
    участник

    Ами момчета?

    гризли
    участник

    Мисля, че трябва да е най-доброто :)


    Скъпи приятели, искам да получа информация от вас, направих семеен съюз в Германия, но сесията на жена ми имам дете от 1 година, тя се роди там на 3 години, съпругът ми работи и има къща за 1 година.

    Здравейте приятели, искам да получа информация от вас, направих семеен съюз в Германия, но сесията на жена ми имам дете от 1 година, тя се роди там на 3 години, съпругът ми работи, имам къща , Мисля, че правят 1-годишна сесия.

    мер19
    участник

    Искам да отворя тема, но не успях. Можете ли да дадете информация за това как се отвори?

    мер19
    участник

    Entschuldigung… ich habe gefunden alkis:)

    на türkkız
    участник

    slm не знам как да използвам този елемент, но аз съм много объркан gfibi ще ми помогне, ако аз бях само началото на 3 дни и изпитът стрес е повече от 3 gn не мога да получа на изпита за изпита и искам да науча повече ii немски немски

    добре дошли, така че добре дошли в кафене germanxa: haha:

    adaizm е
    участник

    slm не знам как да използвам този елемент, но аз съм много объркан gfibi ще ми помогне, ако аз бях само началото на 3 дни и изпитът стрес е повече от 3 gn не мога да получа на изпита за изпита и искам да науча повече ii немски немски

    kelıme haznenı genıslet…bol bol cep telefonuna almanca dıyalog ları mp olarak ındır kulaklıkla dınle..

    ежедневни основни меморандуми за паметта
    Например имам нужда от него (ich brauche) или моля, донесете ми чаша вода) Können sie bitte ein glas wasser bringer)
    (колкото пари) ich komme aus der türkei (дойде от Турция) woher kommen sie (откъде идваш)

    като например при ежедневни нови придобивания или в основни форми.

    Bolsans

    nilakk
    участник

    Благодарим ви за предупреждението. Ще разгледам :)

Показани са 14 отговора - от 1 до 14 (общо 14)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.