важна помощ

> Форуми > Cafe almancax > важна помощ

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    alperave да
    участник

    Има ли приятели на slm в германия турция в стар стил цветя и подаръци ще бъдат нещо за моите сайтове

    YAMANEF да
    участник

    Като например ? Така че това е на едро или на дребно? Ще живее ли? има милион от тях? Ще ви помогна да ми кажете какво точно търсите

    alperave да
    участник

    моята годеница е там, така че търся сайт, който изпраща живи цветя и може да получава подаръци

    yenicerixnumx
    участник

    здравей

    https://www.floraprima.de/?gclid=CNb_yKGi3dACFQaVGwodYMACGQ  Използвал съм сайта и преди. те изпратиха без проблем. Надявам се да помогне. Погрижете се добре за времето си на публикуване, така че да е точно навреме. 

    selametle

    erddinc
    участник

    SA в Турция чрез кръстосване на жълто лого Interflora any
    Можете да го направите от цветарите, но също и онлайн на сайта. Интерфлора Турция, Цветя, Цветар, Поръчка на цветя? Аз, в чужбина ??? Цвете, международно? Цветя, Букети от рози, Онлайн, Ден на майката Тази компания предоставя международни услуги по целия свят. Надявам се да съм помогнал. Би било предимство да го дадете поне 3 дни предварително. :)

Показани са 4 отговора - от 1 до 4 (общо 4)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.