(ÖSD) Приет ли е сертификатът A1 на германското консулство?

> Форуми > Споделяне за изпитите на Германия A1, A2, B1, немски KPDS, KPSS и други германски изпити > (ÖSD) Приет ли е сертификатът A1 на германското консулство?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    хюсейинкантурк
    посетител

    Имам нужда от сертификат А1 за събиране на семейството. Ето защо отидох в най-известния курс по чужди езици в Адана, Kökdil, и кандидатствах. Само човекът, за когото кандидатствах, ми каза, че не е нужно да ходя в Гьоте, Анкара за изпита. Тъй като ÖSD има споразумение, ще взема изпита на мястото, където ще уча, с други думи, на основния език. Да приемем, че взех изпита, който ме интересуваше на коренния език, и получих удостоверението си. Ще причини ли консулството проблем? И така, необходимо ли е да се получи сертификат от института на Гьоте? На уебсайта на консулството ÖSD казва, че може да бъде сключен договор, но хайде, всички купуват Goetheden. Има ли някой, който да не получи сертификат от Goeth и да получи сертификат от курсовете с ÖSD и да отиде в консулството?

    yenicerixnumx
    участник

    Селамун алейкум

    В списъка с документи, поискани за събиране на семейството в Германия, има статия
    „Доказателство за основни познания по немски, европейски общ език
    Според критериите, поне на ниво А1 (http://www.europaeischer-referenzrahmen.de): A1
    ниво, четири елемента, свързани с владеенето на езика (разбиране, говорене, четене и писане)
    корици. Решение на кандидата за това как и къде да придобият знания по немски език
    дава. Въпреки това, сертификат за език А1 трябва да бъде издаден от оторизирана институция. В Турция
    Гьоте-институт "Start Deutsch 1" (http://www.goethe.de) и австрийска езикова диплома
    (ÖSD) "Grundstufe Deutsch 1" (http://www.osd.at) Прието е. Оригинален езиков сертификат
    трябва да се подаде. Подаване на гореспоменатия езиков сертификат, виза
    означава, че сертификатът за владеене на език ще бъде приет автоматично в процеса.
    не идва. '

    Мисля, че каквото е написано тук, следвайте го. Изобщо не рискувайте работата си.

    selametle

    Имам нужда от сертификат А1 за събиране на семейството. Ето защо отидох в най-известния курс по чужди езици в Адана, Kökdil, и кандидатствах. Само човекът, за когото кандидатствах, ми каза, че не е нужно да ходя в Гьоте, Анкара за изпита. Тъй като ÖSD има споразумение, ще взема изпита на мястото, където ще уча, с други думи, на основния език. Да приемем, че взех изпита, който ме интересуваше на коренния език, и получих удостоверението си. Ще причини ли консулството проблем? И така, необходимо ли е да се получи сертификат от института на Гьоте? На уебсайта на консулството ÖSD казва, че може да бъде сключен договор, но хайде, всички купуват Goetheden. Има ли някой, който да не получи сертификат от Goeth и да получи сертификат от курсовете с ÖSD и да отиде в консулството?

    tugce_doerj е
    участник

    Името на удостоверението, дадено от капитана, е telc. Научих немски в друг курс и взех изпита там. Telc е написан отгоре на сертификата, който получих, така че е същият като сертификата, даден от goethen. Ако не знам грешно, Österreiches sprachdiplom и стаята, която наричат ​​Ösd, е валидна.

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.