Документи, необходими за туристическа виза

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    fuk_xnumx
    участник

    ВАЖНО: Документите трябва да бъдат изпратени по пощата
    2.  [  ]  Evraklar şahsen teslim edilmeli
    3.  [  ]  2 adet Biometrik vesikalık resim
    Характеристика на картината;
    * Последният 6 трябва да бъде изтеглен за един месец, за да отрази най-новия вид
    * 45 трябва да бъде X X NUMX мм.
    * Ръбовете трябва да са без рамки
    * Лицето трябва да бъде отразено отпред, главата ви отворена и очите ви видими

    4.  [  ]  İlk veriliş tarihi 10 yıldan eski olmayan en az 6 ay geçerli TC Pasaport
    Най-малко 2 страници трябва да са празни, за да може визата да бъде отпечатана в паспорта.

    5.  [  ]  Pasaport fotokopisi
    6.  [  ]  1 adet Schengen vizesi Başvuru Formu
    Напълно четлив формуляр за кандидатстване 1, подписан от кандидата в собствения си почерк. Преди да кандидатствате за формуляра, можете да получите безплатно от входа на визовата секция или от страницата на консулството.

    7.  [  ]  Davet eden kişiden,6 aydan eski olmayan Turistik davetiye aslı ve fotokopisi
    Поканата трябва да бъде издадена в съответствие с член 68 на германския закон за пребиваването.
    Поканата трябва да включва декларация, в която се посочва, че финансовото състояние на поканения е разгледано.
    Той не се прилага за покани, издадени от нотариус в Германия, с изключение на Службата за чужденци.

    8.  [  ]  Tüm Schengen ülkelerinde geçerli, Seyahat ve Sağlık Sigortası aslı ve fotokopisi.
    Застраховката следва да покрива следните услуги;
    – Трябва да е валиден за всички страни от Шенген.
    – Гаранционният лимит трябва да бъде най-малко 30.000 XNUMX,- евро.
    – Застрахователната компания трябва да има клонове в страни от Шенген и Лихтенщайн.
    – Трябва да включва разходите за спешна медицинска намеса, спешно стационарно лечение в болница и репатриране до страната на пребиваване в случай на заболяване.
    – Застраховката трябва да покрива искания период на виза
    – В полицата трябва да има изявление, че застраховката покрива всички страни от Шенген. Не е достатъчно само да се пише в европейски мащаб.
    – Важно е да се гарантира, че няма ограничения за издаване или възрастови ограничения в полиците, сключени от кандидати на възраст над 65 години.
    Застраховката не трябва да посочва интервал от време.

    9.  [  ]  Tam Tekmil Vukuatli Toplu Nüfus Kayıt Örneği aslı ve fotokopisi
    Оригиналът и фотокопието на изцяло приетата колективна регистрация на население Проба на кандидата, чийто раздел за мисли е попълнен изцяло.
    В документацията трябва да бъдат включени майка, баща, всички братя и сестри, съпрузи и деца.

    10.  [  ]  Antetli kağıda İmza yetkilisi tarafından  imzalanmış Çalışma belgesi aslı ve fotokopisi
    Съдържанието на документа трябва да посочва работния период и задължението в институцията.

    11.  [  ]  Vize süresince işyerinden izin belgesinin aslı ve fotokopisi
    (За учители разрешението трябва да бъде от Министерството на образованието)

    12.  [  ]  İmza Sirküleri aslı ve fotokopisi VEYA Fotokopi üzerine şirket kaşesi ve imzası
    В изключителни случаи, ако оригиналът на циркулярното писмо не може да бъде подаден, документите могат да бъдат представени като фотокопие.
    В този случай обаче, фотокопието трябва да носи печата на фирмата и подписа на служителя по подпис.
    Той трябва да бъде подписан от подписващия, в противен случай документите няма да бъдат приети.

    13.  [  ]  Ticaret Odası kaydı aslı ve fotokopisi VEYA Fotokopi üzerine şirket kaşesi ve imzası
    В изключителни случаи, ако първоначалната регистрация на Търговската камара не може да бъде подадена, документите могат да бъдат представени като фотокопие.
    В този случай обаче, фотокопието трябва да носи печата на фирмата и подписа на служителя по подпис.
    Той трябва да бъде подписан от подписващия, в противен случай документите няма да бъдат приети.

    14.  [  ]  Güncel yıla ait Vergi levhası aslı ve fotokopisi VEYA Fotokopi üzerine şirket kaşesi ve imzası
    В много изключителни случаи, ако първоначалното данъчно удостоверение не може да бъде представено, документите могат да бъдат представени като фотокопие.
    В този случай обаче, фотокопието трябва да носи печата на фирмата и подписа на служителя по подпис.
    Той трябва да бъде подписан от подписващия, в противен случай документите няма да бъдат приети.

    15.  [  ]  SGK Hizmet fotokopisi, SGKnın kaşesi olmalıdır
    Интернет може да бъде отпечатан.

    16.  [  ]  SGK işe giriş bildirgesi fotokopisi. Fotokopi üzerine şirket kaşesi ve imza yetkilisinin imzası
    17.  [  ]  En son maaş bordrosu aslı ve fotokopisi
    18.  [  ]  Maddi ve Mali durumu gösteren tüm evrakların aslı ve fotokopisi
    (Документи за акт на къщи, земя, апартаменти, договори за наем, доказващи приходите от наем, лицензи за превозни средства, разбивка на сметката за влизане и излизане)

    19.  [  ]  Başvuranın kaldığı eve ait Tapu veya Kira kontratı aslı ve fotokopisi
    Ако трябва да бъде представен Актът за земята и не е ясно, че има къща на земята, трябва да бъдат представени документи, доказващи, че това е къща или са живели. Например: Сметки за електричество, вода или телефон.

    Лизингът трябва да съдържа наем.

    20.  [  ]  Başvuru sahibinin nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi
    21.  [  ]  Var ise Sağlık karnesi VEYA Bağkur yazısı aslı ve fotokopisi
    22.  [  ]  Vize İşlem ücreti, 60 Euro
    Евро и трябва да бъдат внесени в пълен размер

    23.  [  ]  Başvuru sahibi evli ise ve eşi çalışıyor ise, gelirini kanıtlayan evrak mutlaka sunulmalıdır
    Работна заплата на служителите, документи за пенсионно осигуряване и др.

    24.  [  ]  Var ise eski Pasaportlar sunulmalı

    предупреждение:
    Моля, елате в консулството 15 минути преди часа на срещата.
    Преди да подадете заявление до офиса за визи, подайте заявление до службата на UPS, намираща се във вътрешния двор на визовия отдел, и получете цялата информация относно връщането на паспорта си,
    Когато отидете в приложението, вземете мобилния си телефон. Не носете големи чанти, компютри, стоки, няма място, на което да ги поверите.
    Трябва да донесете всички общи документи, които ви споменахме напълно, но когато отидете на заявлението, консулският служител в касата може да поиска допълнителни документи поради специални обстоятелства.
    Формулярът за кандидатстване е безплатен от входа на визовата секция или можете да стигнете до страницата на консулството преди да кандидатствате. Формулярът трябва да бъде попълнен и подписан преди назначаването.
    След получаване на визата незабавно проверете точността на информацията за визата, по-специално датата на валидност и името и фамилията на визата. Ако има грешки, трябва незабавно да се свържете с визовия отдел.

    С уважение,
    Германско посолство / консулство Обща визова информация и служба за назначаване

    fuk_xnumx
    участник

    действителен

    damlaözdem е
    участник

    Здравейте можеш ли да ми помогнеш, моля.Искам да поканя свекърва си в Германия като турист сам calısmıyorum.esimin печалба много малко. покана от cıkarsa на моята жена ще бъде собственик на работното място на жена ми, за да спечелят ефекта на добра печалба bı дали aacaba моля помогнете sımdıden tsk ederim.bu междувременно аз съм себе си немски гражданин esim турски vatandası.esim patronada немски гражданин.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /></b></p>

		
        </div>
    </div>
    </div>
</div>
			
				<div id=

    EL-Турко
    участник

    Здравейте можеш ли да ми помогнеш, моля.Искам да поканя свекърва си в Германия като турист сам calısmıyorum.esimin печалба много малко. покана от cıkarsa на моята жена ще бъде собственик на работното място на жена ми, за да спечелят ефекта на добра печалба bı дали aacaba моля помогнете sımdıden tsk ederim.bu междувременно аз съм себе си немски гражданин esim турски vatandası.esim patronada немски гражданин.
    />:(” title=”>:(” class=”bbcode_smiley” /><br /></b></p></blockquote>
<p>davetiyenin kim tarafindan cikarildiginin pekte önemi yok.zamaninda da bana hic tanimadigim bi almandan davetiye gelmisti.davetiye kolay is teyzem konsoloslukta cok üstüne giderlerse kizimin patronu gönderdi davetiyeyi der dogrusunu söyler.bisi olmaz ordaki memurlar bizim gibi yüzlercesi ile hergün ugrasiyorlar.dogruyu yalanai zaten yakalarlar.rahat ol.davetiye cikarmaya kimin gücü yetiyorsa o cikarsin.kolay gelsin.</p>

		
        </div>
    </div>
    </div>
</div>
			
				<div id=

    adaizm е
    участник

    който няма значение кога поканата е премахната от мен. който може да си позволи цикарсин.

    За да се отърве от свекърва си четирийсет салто, този луд невежа продължаваше да се опитва да донесе следващата,

    EL-Турко
    участник

    ............

    damlaözdem е
    участник

    Нека обърнем внимание на нашите думи, моля! Имам свекърва и свекърва не е майка ми canım.aramımız вече са опитвали тази работа, но ние сме като двама приятели със собствената си майка, няма разлика за мен. Благодарим ви за коментарите.

    3,14
    участник

    –> Özel hayata müdahele edecek kelime ve cümleler kullanmayalim.

    adaizm е
    участник

    Нека обърнем внимание на нашите думи, моля! Имам свекърва и свекърва не е майка ми canım.aramımız вече са опитвали тази работа, но ние сме като двама приятели със собствената си майка, няма разлика за мен. Благодарим ви за коментарите.

    ben şaka yapmıstım ama sız ve dıger (şu an rumuzunu hatırlayamadıgım fotoda gozluk takmıs genc cocuk)ıkınızınde yenı ve agresıf tıpler oldugunuzu farketmemısım muhatab almayın benı emı..batunun ve ufugun dedıgı kadarsanız orada kalınız…….esenlıkler..

    verılen en guzel cevap sorakı sanıyelerde yapmıs oldugum suskunluktur…………………nokta

    esma 41
    участник

    ben şaka yapmıstım ama sız ve dıger (şu an rumuzunu hatırlayamadıgım fotoda gozluk takmıs genc cocuk)ıkınızınde yenı ve agresıf tıpler oldugunuzu farketmemısım muhatab almayın benı emı..batunun ve ufugun dedıgı kadarsanız orada kalınız…….esenlıkler..

    verılen en guzel cevap sorakı sanıyelerde yapmıs oldugum suskunluktur…………………nokta

    Уважаеми Adaismir,

    Надявам се, че няма да мълчите пред мен с ваше разрешение.

    Saka anlayisiniz ,uslubunüz mi demeliyim yoksa 'ifadeniz' mi ….

    За да се отърве от свекърва си четирийсет салто, този луд невежа продължаваше да се опитва да донесе следващата,

    това не е нещо, с което сме много свикнали в този форум.
    Следователно могат да възникнат недоразумения и тези недоразумения могат да бъдат коригирани по уважителен начин.

    Ama bu ifadeniz…

    но инфилтрирани и dıger (не помня псевдонима в момента, момчето на снимката на gozluk) нова и агресивна медицина не осъзнаваш, че не приемаш адресата emi ..batunun ve ufugun dedıgı kadarsanız orada kalınız…….esenlıkler..

    Мисля, че никога не се е случвало.
    Някои от членовете, които наричате „агресивни типове“ са положили големи усилия в този форум.
    Може би споделянето на тези ветерани може да не харесва хоризонта и запада,
    няма смисъл. но ако (Бих искал да посоча златото)
    ufuk ile batu не би било много правилно тези хора да ги „очернят и да заявят, че са агресивни“ към новодошлия (само защото не са съгласни).
    Ако греша с последното си изречение, поправете го.

    Младият човек, който наричате очила, се нарича чест (3,14), и както писах по-горе, трудът е много във форума.
    Той има много усилия в този форум в Уфугун.
    Не знам кой е Бату.

    Водата е,

    Това е форум, всеки има някакво усилие.
    Събиране на семейството на Horizon, Visa
    Той се опитва да помогне.
    Честта има много работа по немски теми,
    Освен темата, „cafe almancax'de“ има много усилия.

    Misal vereyim …

    Хоризонтът понякога се "ядосва" от "преследването" (актуализацията) на стари проблеми (както той го нарича).
    Може би той е прав, но няма такова правило в този форум.
    Isteyen istedigi zaman eski konulari 'hortlatabilir' – güncelliyebilir.
    Това е тема между честта и хоризонт, нека бъдат помежду си.
    Ben karismam …
    Üyelerin arasinda gecen ' uyumsuzluklara' karisma adetim yoktur …
    dedigim gibi herkesin fikri benim icin önemlidir …
    ama uslub Foruma aykiri ise … iste o zaman karisirim …simdi yaptigim gibi.
    velahsl ..
    kac defa ifade ettim ama yine edecegim ….
    Не всеки има същото мнение.
    Ако беше така, форумът щеше да бъде непоносимо и скучно място за мен.
    Но всички, почиттрябва да бъде толерантен.
    Той не трябва да обича, със сигурност не го прави.
    Каквото и да е мнението ви, защитавайте до края.
    Но не разбирам, защо стилът ни става „грозен“ и личен, докато правим това?

    Bilgi Paylastikca güzeldir …
    но с нашия стил, ниво и уважение
    по-красива и светла.

    Моите уважения.

    fuk_xnumx
    участник

    или esma тук ви казвам всичко между нас и честта между нас и честта между нас и дебата, тъй като не можем да спорим с борбата в такава ситуация бих оценил достойнството ми харесва в чест на старите проблеми Не мисля, че мисля, че само старите въпроси 3 4 годишни въпроси са все още под формата на най-горещите Нямам представа за някой, който може да намери и е паднал в обратна посока с някой в ​​моята форма и не съм коментирал нито един член на острова, не съм познавал никого от острова, не знам откъде е чул какво е казал, но мисля, че не съм взимал никакви съобщения за острова, но както казах, Нямам никаква представа, никакъв личен или друг проблем с никого

    3,14
    участник

    ben şaka yapmıstım ama sız ve dıger (şu an rumuzunu hatırlayamadıgım fotoda gozluk takmıs genc cocuk)ıkınızınde yenı ve agresıf tıpler oldugunuzu farketmemısım muhatab almayın benı emı..batunun ve ufugun dedıgı kadarsanız orada kalınız…….esenlıkler..

    verılen en guzel cevap sorakı sanıyelerde yapmıs oldugum suskunluktur…………………nokta

    –> Batu ve ufuk sana “özelden!” sanirim, ne demis bilemem… Diyecegim tek sudur: görünen köy var ya, iste o klavuz istemez.

    Saygilar………….

    3,14
    участник

    или esma тук ви казвам всичко между нас и честта между нас и честта между нас и дебата, тъй като не можем да спорим с борбата в такава ситуация бих оценил достойнството ми харесва в чест на старите проблеми Не мисля, че мисля, че само старите въпроси 3 4 годишни въпроси са все още под формата на най-горещите Нямам представа за някой, който може да намери и е паднал в обратна посока с някой в ​​моята форма и не съм коментирал нито един член на острова, не съм познавал никого от острова, не знам откъде е чул какво е казал, но мисля, че не съм взимал никакви съобщения за острова, но както казах, Нямам никаква представа, никакъв личен или друг проблем с никого

    –> Kardesim, senin yazini okumadan cevapladim az önce. özelden yazmamissin, önyargim icin affina siginiyorum. Baska da bir sey söylemek istemiyorum. Kalp kirmak sevmedigim bir seydir, kirdiysam da affola.

    Севгилер ..

    esma 41
    участник

    или esma тук ви казвам всичко между нас и честта между нас и честта между нас и дебата, тъй като не можем да спорим с борбата в такава ситуация бих оценил достойнството ми харесва в чест на старите проблеми Не мисля, че мисля, че само старите въпроси 3 4 годишни въпроси са все още под формата на най-горещите Нямам представа за някой, който може да намери и е паднал в обратна посока с някой в ​​моята форма и не съм коментирал нито един член на острова, не съм познавал никого от острова, не знам откъде е чул какво е казал, но мисля, че не съм взимал никакви съобщения за острова, но както казах, Нямам никаква представа, никакъв личен или друг проблем с никого

    Уважаеми Уфук,

    Вие също сте ветеран на този форум.
    Вие помагате и насочвате много от нашите членове.
    Бих искал да ви благодаря по този повод.

    Повярвайте ми, че нямам проблем с вас
    И аз не се намесвам в тези между вас и честта
    üsttede belirttigim gibi. Kendi aranizda hal edin … etmissinizde.

    Тъй като темата е отворена, малко
    Бих искал да "съветвам" с ваше разрешение.

    Вашите знания и помощ са безценни за всички нас.
    Но понякога стилът ви е твърде „суров“, ако кажа как.
    Нямам проблем с "твърдите" методи,
    Напротив, обичам хора, които са навън.
    Истинска мисъл, а не това, което хората искат да чуят
    За съжаление хората, които могат да изразяват ясно, са много малко.
    Вие също сте един от тези Хора.
    Но не всеки може да „повдигне“ този стил, те са чувствителни и не разбират. :)
    Повярвайте, че много добре знам какво съм писал, защото едно време
    Имах „войнствен“ печат на този форум.

    Вашата цел, вашето намерение е добро, аз го знам добре, но
    Понякога искате твърде силно (не можете да намерите друг термин)  :D

    Dedigim gibi benim icin sorun degil ama … herkes ben degil ki  :D

    Надявам се да може да обясни какво имам предвид.

    Yinede …
    Простете ми, ако съм наранил някого неволно.

    fuk_xnumx
    участник

    evet dogru bazen sert biranda parliyorum oda belki o anda ki piskolojimin etkisi bunlara dikkat etmeye calisiyorum zaman zamanda sanki üstüme onuyorlar gibi konusmalar oluyor bu beni geriyor daha gecen oldu formda hala duruyor baybarsin actigi ehliyet konusunda ordaki kisi bilgisayardan calismak aptallik diyor ama kimseden yorum cikmiyor burda sert ciktim biraz ama artik sakin olmaya calisiyorum ve formda kimle sorunum olursa ozelden aramizda o kisiyle cozeriz onur la ise ne kotu soz oldu aramizda nede kirici laf o anlik birseydi o anda kaldi simde onurla aramizda hic bir sorun yok onur cok iyi kalpli herkeze yardim etmeyi seven bu yardimi kendi icindegil allah icin yapan biri taktir ediyorum.senide tabiki cok sakin uyelerdensin gorudugum o iyi niyetli oldugundan kuskum yok ama sanada tesekkür ederim uyarilarin icin mutlaka dikkate alicam..

    adaizm е
    участник

    Да, вярно е, понякога светя силно, може би ефектът от моята психология в момента се опитвам да обърна внимание на тях, от време на време има разговори, сякаш ме поправят, това ме изнервя, миналото е все още във форма. Човекът там казва, че работата на компютъра е глупава, но тук никой не коментира трудно. Излязох малко, но сега се опитвам да бъда спокоен и можем да решим с този човек, който е във форма и можем решете го с онзи човек, който е специален, с чест, каква лоша дума беше между нас и болезнената дума беше моментна, но между нас няма проблем с чест, чест, този човек, който обича да помага на всички с много любезно сърце. Оценявам някой, който е помогнал за Бога, не сам по себе си. Разбира се, вие сте един от много спокойните членове, не се съмнявам, че той има добри намерения, но благодаря.

    Да, и аз бях глупост. Извинявам се

    НИКОЙ ..

    Уфук не ми каза нищо
    hatta kac zamandır gorusemedık bıle onunla ,cocugun bı günahı yok yanı ben mesajları ters algıladım o sebepten …………Saygılarımlaaaaaaaaaaa

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 30)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.