отидете като завършил университет .. няколко въпроса ..

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    война
    участник

    Здравейте всички. 2 години асоцииран студенти по управление на хотелиерството и аз продължих и завърших 4 години: (завършил бизнес). Моят роднина има ресторант в Германия и иска да взема тук като мениджър на ресторанти или бизнес мениджър. Въпросът, който искам да попитам, мога ли да работя в тази област? отдели са били в изследователския бизнес. Искам да взема съпруга и детето си със себе си, за да отговаря на всички условия, 56000 56000 евро по моя договор, XNUMX XNUMX евро годишно? достатъчно за виза и синя карта? също и къде моят роднина трябва да кандидатства за мен в Германия? ? Искам да взема съпругата и детето си със себе си по пътя. Банковата ни сметка с моя партньор е често срещана. Има ли някакъв проблем в бизнеса? Ще се радвам, ако ме осветите по този въпрос. Благодаря на всички предварително.

    война
    участник

    Има ли някой, който да помогне по тези въпроси?

    безсърдечен
    участник

    Поздрави, хората не знаят много по тези теми и никой не пише за тях. Нека говоря за това, което съм чувал много. С други думи, ако не можете да намерите работници от безработни в Германия, ако не можете да ги намерите от страни от ЕС, тогава можете да ги доведете от TR. Всеки може да заеме позицията ви тук. Не знам вашата граматика. Трябва да имате такава професия, трябва да сте човек, който не може да бъде намерен дори в страните от ЕС, а не в Германия. Заплатата ви ще бъде напълно достатъчна. Моето лично мнение чух, че процедурата е такава. Въпреки че в Германия има много безработни, мисля, че това не позволява да бъдат доведени работници от чужбина. Не бих искал да говоря отрицателно, но това е моето мнение

    война
    участник

    Благодаря ви за отговора. Но според този нововъведен закон за имиграцията, както споменахте преди, те казаха, че първо се иска от Европа. Този закон обаче беше първият, който се обади от Европа, тъй като условието за обаждане беше премахнато. Надявам се. За вашия отговор. Има ли място, където можем да получим информация по тази тема? Ще се радвам, ако тези, които знаят.

    безсърдечен
    участник

    Лично приятелите, които знаят къде да получат информация, не знаят. В крайна сметка сте благосклонен в семейството си за вас в началото, смятате, че Бог ви помага да знаете състояние на turkiyenin

    Оберфранкен
    участник

    мой роднина има ресторант в Германия
    след това изречение не означава много за мен.
    Не искам да разбивам ентусиазма ти, но всеки, който живее в Германия в момента, ще ме заслужи. За съжаление, понятия като роднини, чичовци, дайи, лели все още не са тук. Особено като сме от Турция на допълнително НЕ! Нека бъдат толкова успокоени, колкото искат, изхвърлете ги или бъдете много добри хора. Или ако не искате толкова екипирани, в очите на десет, които да се обучават в Турция, olamamis скиташе един дявол от Германия, нуждаещи се в мен мисли ще бъде човек. 2 + 2 = 4.

    До този момент не съм виждал или чувал щастливите и успешните, които дойдоха в Европа, доверявайки се на близките си. Всичко е история. Работниците идват в Германия, туристите идват, омъжват се, но не идват на вратата на роднини! Никой не дойде на племенницата на таблото за оформление, скъпа моя, аз не cikti той седна, той донесе тук една Турция. Правят най-много презентации, печелят от това, че не знаете немски език и не знаете закона, работят ви безплатно срещу пари, които никой в ​​Германия няма да работи и ви предлагат като услуга. Ще съжаляваш. Хората, които имат опит в мен с опит и опит, винаги са казвали същото. Роднините ми не биха го направили. Очевидно родството в Европа същност на обещанието yapiyorlarmis наистина просто стигна до тук вкоренени семейства в тяхното търсене на един-единствен пистолет, който сте дошли от Турция, вече езикът, начинът, дори не приветствате такъв невеж екипаж след процедура на обучение в Германия.

    поздравления

    безсърдечен
    участник

    Yafes 100 de 100 katılıyorum artık görüştüğüm kimse yok arkadaş olarak yasadigik yerde tabiki hepsinden uzaklaştım almanyada. Insanları kucumsemem ama insana birsey katmaz burada doğan büyüyen cahil menfaatçi nankör kesim yeni gelenlerde uzak dursun Allah'a yakın bana uzak olsunlar…

    Сребърна рибка
    участник

    Здравейте всички. 2 години асоцииран студенти по управление на хотелиерството и аз продължих и завърших 4 години: (завършил бизнес). Моят роднина има ресторант в Германия и иска да взема тук като мениджър на ресторанти или бизнес мениджър. Въпросът, който искам да попитам, мога ли да работя в тази област? отдели са били в изследователския бизнес. Искам да взема съпруга и детето си със себе си, за да отговаря на всички условия, 56000 56000 евро по моя договор, XNUMX XNUMX евро годишно? достатъчно за виза и синя карта? също и къде моят роднина трябва да кандидатства за мен в Германия? ? Искам да взема съпругата и детето си със себе си по пътя. Банковата ни сметка с моя партньор е често срещана. Има ли някакъв проблем в бизнеса? Ще се радвам, ако ме осветите по този въпрос. Благодаря на всички предварително.

    Нека споделя какво знам по този въпрос. Ако нямате много специфична работа, както писаха приятели, преди да излезе този закон за имиграцията, германската държава даде предимство на Германия и страните от ЕС.
    Според новия закон за имиграцията, приет през март, това събитие е станало по-лесно.На първо място, трябва да проверите еквивалентността на вашата диплома на уебсайта на Анабин в Германия. и ще го представите на германските власти. Вашият роднина ще ви изпрати покана за работа или ще получите 700-месечна виза за търсене на работа. Разбира се, начинът, по който германските власти да осигурят определено ниво, трябва да знаете немски езикови умения, като например лекари, работещи в сектора C6 istiyorlar.s, ще трябва да се задоволи с може би ниво B6 на уроците, научени в Турция isteyecektir.b той тръгва, не получавам виза. Човекът казва ще търсиш ли работа или ще научиш езика.
    Ако ваш роднина е моето лице, моят работник договор, можете да предоставите този документ на официалните органи и да останете там. Потомството е лесно, ако имате синя карта, но ако сте нормален работник, може да отнеме известно време да ги вземете.
    Може да съм писал тези проблеми да липсват, но общата процедура работи толкова близо, колкото и аз последвах.
    Също така ви препоръчвам смирено, независимо колко силен е вашият роднина, ще отидете в друга култура, друга религия, друг език, география. . Винаги е добре да бъдете предпазливи. Това беше, че нещата не се развиха по начина, по който искате самостоятелен връщане в Турция трябваше да отиде при семейство в замяна.

    Nesibe на
    участник

    Здравейте! Съгласен съм на 100% с това, което другите приятели казват за връзката на роднините. Така че, ако искате да дойдете, трябва да дойдете със собствената си кабана. Плюс това, какво се изисква от визата за търсене на работа за вашата професионална група? Но блокираният акаунт е валиден за всички професии. Езиковото ниво варира в зависимост от групите професии. Плюс пребиваване и т.н. Има много процедури. Такива транзакции имат със санирима в Турция и консултантски фирми. Можете да работите в процеса с надеждна компания.

Показани са 8 отговора - от 1 до 8 (общо 8)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.