Върнете се на забравен език (Какво да правите)

> Форуми > Общи немски и немски семейни комбинации A1 > Върнете се на забравен език (Какво да правите)

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Mentat
    участник

    Здравейте!

    Видях немски в гимназията, оттогава минаха 6 години, откъдето и да го погледнеш, имах и сертификат b1. (Предупрежденията, правните становища са като договори, но както казах, имам много трудности, липсата на думи е твърде голяма). Моето място ще бъде различно, ако мога да говоря свободно немски на мястото, където работя.

    Откъде да започна, за да запомня езика и да усъвършенствам говоренето си? Кой курс да взема? Живея в Истанбул, гледах института на Гьоте, но мисля, че времето за регистрация е остаряло, не знам друг курс. Не мога да разбера дали е качествено или не, вероятно това е курсът, който започнах. Какво да правя?

    tugce_doerj е
    участник

    Ако сте научили добре немския език, най-доброто нещо е да четете книги, да гледате телевизия и да говорите. те ви карат да запомните езика отново. Наученият език не е незабравим, той става тъп и се връща, докато го слушаме.

    Можете да отидете до езиков център в Истанбул. Удостоверението, което дават, е валидно и те са много добри. Отидох там, издържах с 91 г. Започнах изпита си, без да знам немски.

Показан е 1 отговор (общо 1)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.