Каква може да е причината за отказ на виза?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    melo1903melo
    участник

    Приятели, моята годеница е изпратила всички документи, изпратени му до клона на чужденците по пощата, но когато се обади 15 дни по -късно, за да попита за ситуацията, заяви, че преписката е завършена и изпратена обратно в Измир и окончателното решение е в германското консулство в Измир, но според моята годеница, ако ситуацията е изтъкната като негативна, обадете ми се и какво да правя. Мога да дам информация за това, беше казано, че по правило не е възможно да направя изявление в момента, сега мислим за причината. между другото, годеникът ми не е германски гражданин.

    fuk_xnumx
    участник

    какъв гражданин на април

    melo1903melo
    участник

    Сър, ако имате познания, нека ви кажа, че срещнах годеницата си в Македония, когато учех в университета, той първоначално е македонска народна песен и пребивава в Германия от много години, има 9-годишна разлика във възрастта между нас. Интервюто ми в консулството премина много добре. Бащата на годеницата ми е болен от рак, затова искахме да се оженим там и аз кандидатствах на 16 март от молбата си. Бях в Германия до преди 20 дни, останах с годеницата си в продължение на 2 месеца, аз бях отново с годеницата си в Хамбург, той беше с мен през лятото, чудя се дали са намерили заподозрян или нещо такова, не разбирам, също, от вчера той заяви, че моят товар е на пътят му по sms, но повярвайте ми, на път съм да умра от любопитство червено Дадоха ли го, чудя се дали са отказали, по каква причина?

    устойчиво управление на земите,
    Какво прави вашето вдъхновение, колко печели, колко квадратни метра, колко квадратни метра всъщност отговорът ви лежи тук?

    Оберфранкен
    участник

    Здравейте,

    Ако вашият съпруг няма доходи за издръжка, има отказ. (Те искат среден нетен доход от около 1400.)
    Ако вашият съпруг остане при родителите си, той няма свои собствени доходи и ако семейството му също се препитава с Arbeitsamt, той ще бъде отхвърлен отново.

    В допълнение към това, ако квадратният метър на къщата, в която ще се живее, се счита за недостатъчен, за съжаление ще има отхвърляне.

    Всъщност две важни точки, които разглеждат, независимо дали са германски или турски граждани, къде ще остане човекът, идващ от Турция, и как ще си изкарва прехраната?
    Можете да подобрите тези условия и да опитате отново.

Показани са 4 отговора - от 1 до 4 (общо 4)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.