www.almancax.com Екип

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    редактор
    посетител
    УЕБМАСТЪР И АДМИНИСТРАТОР
    Мухарем EFE
    НЕМСКИ ИНСТРУКТОРИ
    Мухарем EFE
    Елиф GÖRGÜLÜ

    acelyaxnumx
    участник

    Благодаря на всички. Наистина не мога да намеря думи, вие не напразно казахте, че ще бъда роб 40 години на всеки, който ме научи на писмо. може да не бъдем ваши роби, но бъдете сигурни, че Бог винаги ще ви даде всичко, което желаете. Много ви благодаря.

    на kelebekgib
    участник

    Бих искал да благодаря на екипа за всички тези усилия. Всички те са много полезни и искрени. Вие сте добре!

    ти чудо
    участник

    Търсейки красив сайт го намира, аз го намерих :)

    andic
    участник

    Благодаря на всички, които допринесоха. Ти си супер ….

    Ево
    участник

    Благодаря на всички, този сайт ще ми бъде много полезен.

    на masilh
    участник

    …новата версия на сайта е много хубава; браво на всички

    acelyaxnumx
    участник

    Най-добри пожелания за това мънисто за зло око на немски....

    "Евровизия"
    участник

    Пожелавам ви продължаване на успеха

    МухаяяeM
    участник

    Благодарим на всички :)

    Derin
    участник

    БЛАГОДАРИМ НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ПРИНЕСОХА...

    на Лерър
    участник

    ТОВА Е МНОГО УСПЕШЕН САЙТ... РАДВАМ СЕ, ЧЕ И АЗ СЪМ ЧЛЕН НА ТОЗИ САЙТ...

    асигитарист
    участник

    здравей Аз съм нов член. Уча в анатолийска гимназия и въпреки че съм виждал немски език за третата година, не може да се каже, че научих много и не можах: попаднах на този сайт, докато търсех добър източник в интернет. Благодаря ти много :) Дори намирането на немски онлайн беше проблем за мен :)

    Смърна
    участник

      Каква според вас причината да не научите немски е вашата бунтарска китара? ;) Сигурен съм, че можете да намерите това, което търсите тук, добре дошли

    асигитарист
    участник

    hb :) Благодаря ви :) да, може би прекарвам малко повече време на китарата си :P Днес беше изпитът. Беше посредствено: работих много от тук... Е, когато се опиташ да научиш всичко за един ден, това е всичко. :)

    Макскрийм
    участник

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Безкрайни благодарности на здравето на вашия екип за усилията ви Приятели, които следя уебсайта ви за кратко време Създадох членството си снощи Наистина се радвам да бъда с вас. Правите много полезна и много полезна работа. Желая ви успех За вашия успех Arkadşlar ;) късмет…

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 83)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.