almancax

> Форуми > Cafe almancax > almancax

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    smc-403
    участник

    Приятели, оставили изпитанието след себе си, не влизат във форума или форумът влиза в омагьосан кръг за кратко, причината е неизвестна, но форумът определено е замълчал.

    безкрайно0604
    участник

    Лятна ваканция е, затова....

    smc-403
    участник

    Мисля, че това ще направи финала на сезона като другите сериали с това темпо. :D

    нощ2
    участник

    SLM Надявам се всички да са добре. Е, аз съм тук. :D

    smc-403
    участник

    SLM Надявам се всички да са добре. Е, аз съм тук. :D????

    вече си зависим от това място

    нощ2
    участник

    SLM Надявам се всички да са добре. Е, аз съм тук. :D????

    вече си зависим от това място

    така че, да  ;D ;D ;D ;D ;D

    нощ2
    участник

    Поздрави на немски къде са хората изчезнахте ли....

    smc-403
    участник

    Къде са хората, това е добър въпрос, или те се наслаждават на почивката си на морето, или си търсят прехраната на работа, хммм, предполагам, че има и хора, които спят. :D

    нощ2
    участник

    Къде са хората, това е добър въпрос, или те се наслаждават на почивката си на морето, или си търсят прехраната на работа, хммм, предполагам, че има и хора, които спят. :D

    Прав си, sms 403, не съм ходил в пуйка, мисля, че всички са такива хехе  ;D Разбира се, ваканцията няма да е тук, notlerya hehe  ;D

    3,14
    участник

    Да приятели, лято е, всички са някъде... И аз не мога да влизам през цялото време... ;D

    иди
    участник

    Е, все пак имате по -важни неща за вършене 3,14 брат или чест брат  ;) ;D ;D

    нощ2
    участник

    Идас очевидно няма да отидеш и ти си тук на почивка ;)

    нощ2
    участник

    добре дошли в метеорологичния доклад на Amancax

    Според данните, които получихме тази сутрин, днешните жители на almacax са щастливи; очакваме ви след студените ветрове, топли хумористични леки минути с вас на немски език.
    ;) :D

    smc-403
    участник

    добре дошли в метеорологичния доклад на Amancax

    Според данните, които получихме тази сутрин, днешните жители на almacax са щастливи; очакваме ви след студените ветрове, топли хумористични леки минути с вас на немски език.
    ;) :D

    Тези шеги идват ли от Германия или са от Турция? :D

    нощ2
    участник

    добре дошли в метеорологичния доклад на Amancax

    Според данните, които получихме тази сутрин, днешните жители на almacax са щастливи; очакваме ви след студените ветрове, топли хумористични леки минути с вас на немски език.
    ;) :D

    Тези шеги идват ли от Германия или от Турция? :D

    Излъчваме заедно sms :D

    smc-403
    участник

    добре дошли в метеорологичния доклад на Amancax

    Според данните, които получихме тази сутрин, днешните жители на almacax са щастливи; очакваме ви след студените ветрове, топли хумористични леки минути с вас на немски език.
    ;) :D

    Тези шеги идват ли от Германия или от Турция? :D

    Излъчваме заедно sms :D

    Ще дойде време, вижте, не искам никаква дискриминация тук. :D

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 32)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.