Безплатна кампания за немски тренировки за обучение Sona Erdi

> Форуми > Новини и обяви за продуктите и услугите на Almancax > Безплатна кампания за немски тренировки за обучение Sona Erdi

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    МухаяяeM
    участник

    Уважаеми членове и посетители, нашите кампании за безплатна доставка на продукти, които провеждаме от около 2 години, приключиха.
    Бихме искали да благодарим на всеки, който прояви интерес към нашите продукти.

    Нашият немски образователен комплект, който се състои от немски образователен DVD с капацитет от 7 компактдиска и 23 немски карти с думи (600 думи и 60 речеви шаблона), се предлага за продажба далеч под пазарната цена и нашите членове и посетители ще могат да получат нашия комплект, като плащат далеч под пазарната стойност В момента е достъпна само опцията за плащане на вратата и алтернативните системи за плащане ще бъдат активирани много скоро.

    Понастоящем новите ни продукти са във фаза на подготовка и много скоро ще бъдем с вас със страхотни кампании и продукти.

    искрено

    3,14
    участник

    –> Когато казвате алтернативно плащане много скоро, колко скоро, г-н Мухаррем? :) Много съм любопитен за новите DVD-та. Предните вече ги дадох на леля ми. Аз съм жертва??? ;D

    –> Мисля, че трябва да си създам навик да мисля няколко пъти, преди да изпратя съобщение. :-Х

    cemalettin
    участник

    Поздрави, г-н Мухарем, ще съм благодарен, ако можете да се свържете с мен, това е моят имейл адрес.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.