те казаха, че няма нужда, но все пак имаха проблем

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Моят рай
    участник

    ben alman vatandasiyim aile birlesimi icin yabancilar polisine sordum calismana gerek yok okurkende getirebilirsin dediler son dakikada bisey cikmaz demi arkadaslar? ???

    cxnumxtxnumxn
    участник

    banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

    Моят рай
    участник

    какви документи изпрати до турция, жена ми ще се погрижи за всичко от тук, дори не е нужно да купувам къща от тук, може ли да ме покаже в къщата на майка ми, защото оставам там сега, но жена ми още не е започнал курса, все пак ще си купя къща близо до изпита или ще започнем процедурите за получаване на виза при обявяване на изпита?

    cxnumxtxnumxn
    участник

    Вашият съпруг дава документи, когато кандидатствате за виза или тези документи идват тук и се преглеждат тук.Той ги събра и дори след уговорката ми поискаха моите записи за влизане и излизане, дори бързо ги поправихме.

    Моят рай
    участник

    tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

    cxnumxtxnumxn
    участник

    благодаря ти inshallah всичко ще мине добре

    insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

    kaanxnumx
    участник

    avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

Показани са 6 отговора - от 1 до 6 (общо 6)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.