Промоция на немската стая

> Форуми > Въпроси и отговори за немски уроци > Промоция на немската стая

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    darkinoglu_
    участник

    Приятели Имам домашна работа на немски Първо ще представим стая. Ще изберем снимка според него. Ще представим стаята Пример: Изреченията ще бъдат направени така, сякаш имам нощно шкафче до леглото си, моля помогнете на приятели

    Снимка:

    0NnLqR.jpg

    специфични.
    участник

    Здравейте
    Съжалявам да чуя, че сте тук. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… Ich kann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Bild auf anderer Wand…. Auf der rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Schubladen und 2 türige Kleiderschrank mit Spiegel hab ich ja auch…. Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beige…. Също така wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Опитах се да бъда възможно най-полезен, приятелю. Надявам се да работи за вас.

    yenicerixnumx
    участник

    Моето скромно мнение. Ако направим тази промоция, това няма да ви помогне. Мисля, че въвеждате, пишете тук, какво знаете, ние откриваме и отстраняваме недостатъците, това ще ви бъде по-полезно.
    Здраво

    Приятели Имам домашна работа на немски Първо ще представим стая. Ще изберем снимка според него. Ще представим стаята Пример: Изреченията ще бъдат направени така, сякаш имам нощно шкафче до леглото си, моля помогнете на приятели

    Снимка:

    0NnLqR.jpg

    darkinoglu_
    участник

    Да, прав си, но не разбирам нищо от немски :D

    darkinoglu_
    участник

    Тази Арда

    Здравейте
    Съжалявам да чуя, че сте тук. Ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke…Mein Bett ist 100×200 cm groß und hat auch ein Bettkasten… Ich kann mansche unbenutzte Sachen hier das Bettkasten reintun…. Neben dem Bett befindet sich eine Nachtkommode mit 2 Schubladen….Über meinem Bett, gibt es auf der Wand ein schönes Panorama Bild….Es gibt noch ein fast gleiches Bild auf anderer Wand…. Auf der rechten Seite von der Nachtkommode, gibt es Computertisch… Ich kann aber diesen Tisch auch als Schreibtisch….Ich hab einen Stuhl in der Farbe gelb….noch eine Kommode mit 5 Schubladen und 2 türige Kleiderschrank mit Spiegel hab ich ja auch…. Die Frontfarbe der Möbeln sind blau und der Korpus ist in der Farbe buche… Das letzte Teil meines Zimmers ist ein schöner Teppich auch in blau aber noch in beige…. Също така wie gesagt, ich hab ein großes Zimmer mit viel Möbelstücke….

    Моят приятел, който публикува това Сигурен ли си, че са го написали? Това е хубаво дълго, но

    kaanxnumx
    участник

    Всички елементи на снимката съответстват на немския език, разказан от вашия приятел, накратко, всички са правилни. :)

    д е
    участник

    Благодаря…..

Показани са 6 отговора - от 1 до 6 (общо 6)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.