колко от историята на страната

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    cemcak е
    участник

    Приятели, напуснах Истанбул на 17 октомври, но документите ми все още не са били в Германия, жена ми попита чуждестранния клон и каза, че все още не е дошъл, но каза, че изглежда като поща, колко време ще отнеме тези документи да пристигнат в Германия, има ли място, където да разберем дали са изпратени в Германия или не?

    fuk_xnumx
    участник

    Има консулство, в което можете да разберете дали ще бъдете изпратени в Германия или не, те ще напуснат, след като се опитат да го повикат за 3 4 часа.

    kadirxnumx
    участник

    Доколкото знам ще мине най-рано до 2 седмици, а удължаването е изцяло случайно, доколкото следя във форума, виждам хора, които ходят за 4 дни 2 месеца и помислете за останалото...  :)

    cemcak е
    участник

    ПРИЯТЕЛИ, ДОШЛИ ДНЕС СЪС СЪЩЕСТВЕНО ПИСМО ДО МОЯТА СЪПРУГА Е, какво ще се случи по-нататък? Когато съпругата ми се срещна преди това, клонът за чужденци каза, че няма нужда от фиш за заплата, тя каза, че документите са били в миналото, дори и да са искали до миналата седмица има документи, но сега моята виза ще ми дойде, когато я одобрят, паспорт

    Alles_für_ediz
    участник

    Радвам се за вас, надявам се всичко да е наред и да преодолеете този труден процес възможно най-скоро... Но ми е мъчно за себе си, кандидатствахме от консулството в Истанбул с един ден разлика, но няма напредък моите документи още, кое състояние е вашето...

    Alles_für_ediz
    участник

    Между другото, какво искат от писмото, което са изпратили? Имам лична среща като тук, или пак те бяха помолени да изпратят тези документи по пощата. Последно, какви документи искаха?

    Roye
    участник

    Документите ми ги нямаше за 3 седмици... Що се отнася до визата, тя беше издадена веднага след като жена ми взе документите, а аз я получих за 3 дни...

    Alles_für_ediz Мисля, че понякога се обаждат, а понякога не... Жена ми взе документите и служителят каза, че можете да ги оставите и да си отидете... Визата ми пристигна без интервю...

    cemcak е
    участник

    жена ми живее в mönchengladbach, писмото дойде днес, жена ми ще отиде в клона за чужденци. Когато жена ми попита за документите миналата седмица, тя каза, че няма нужда от никакви документи, те казваха, сега ние ще разберете утре, да видим дали искат нещо, знам какво пише в писмото, когато жена ми е на работа, ще ви питам утре, ще ви разкажа за срещата на жена ми с клона на чужденците.

    Roye
    участник

    Когато пристигне писмото, в писмото вече са написани документите, които трябва да носите... Нашето беше така, тоест жена ми получи писмо, подготви документите и ги занесе...

    Alles_für_ediz
    участник

    Мисля, че в нашата държава има оживено състояние или през последните седмици е имало herbstferien, така че казвам, че държавните служби са били в почивка, може би затова.

    adaizm е
    участник

    Има консулство, в което можете да разберете дали ще бъдете изпратени в Германия или не, те ще напуснат, след като се опитат да го повикат за 3 4 часа.

    Нали съпругата на вашия приятел обикновено трябва да оказва натиск върху rathaus?

    fuk_xnumx
    участник

    Документите вече бяха пристигнали, той можеше да удължи процедурите, дори и да направи отпечатъка, защото това бяха глинени хора, тези в кабинета на чужденците можеха да реагират негативно, но в крайна сметка документите дойдоха.

    Alles_für_ediz
    участник

    днес минаха 35 дни, но все още няма звук от документите ми

    Документите вече бяха пристигнали, той можеше да удължи процедурите, дори и да направи отпечатъка, защото това бяха глинени хора, тези в кабинета на чужденците можеха да реагират негативно, но в крайна сметка документите дойдоха.

    Притеснени сме и дали да започнем да чукаме по вратите на офиса за чужденци или ще има обратен ефект! Ако се обадя оттук в консулството, ще кажат, че сме изпратили документите... Какъв начин бихте препоръчали? Освен чакането!

    fuk_xnumx
    участник

    Ако никога не сте посещавали досега, започнете офиса на чужденците отсега нататък, казвам, нека одобрят визата, преди да отидат на почивка, или ще бъде догодина.

    tugcexnumx
    участник

    Бях в Анкара на 27 ноември за интервюто. :( Интересно колко време отнема получаването на документите???

    cemcak е
    участник

    най-късно 1 месец, кандидатствах на 17-и, дойде на 13-ти

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 20)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.