SELAMUN ALEYKUM Моите братя 17 MARS VISA ПРИЛОЖЕНИЕ?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    ümmetimuhammed
    участник

    17 март 2015 г. Кандидатствах за виза в германското консулство в Измир.Когато жена ми отиде и попита, документите й дойдоха по електронен път, те казаха, че тя все още не е дошла по пощата и това е 32 дни, нормално ли е това? Съпругата ми е турска гражданка, има добра заплата, няма проблем, не получава държавна помощ
    място Дюселдорф
    Имам ли братя и сестри, които могат да ми помогнат за това?
    Бог да ви благослови безопасно ..

    Хайди 078
    участник

    Здравейте, брат, току-що станах член. Нека ви кажа, че на моята дата за кандидатстване на 19 март липсват само документи. Попълних го на 26 март в списъка си, попълних го на XNUMX март, дестинацията ми е REMSCHEID, много съм близо до Дюселдорф, отидох в Германия няколко пъти, преди семейството ми да е там. Те се срещнаха, документите ми ги няма, те все още не са разгледани, но все още не са разгледали, казаха, че молбата за убежище е твърде много, ние ще ви изпрати писмо възможно най-скоро, ние чакаме ... Бог да даде удобство и търпение на всички наши приятели, които чакат виза, това е най-болезнената и трудна част.

    ümmetimuhammed
    участник

    Здравейте, много ви благодаря
    Вашият съпруг ли е германски гражданин?
    и от кой град кандидатствахте?
    На жена ми беше казано, че е дошла по електронен път, но вестниците все още не са изпратени от Измир.
    проблемът се казва в измир

    Хайди 078
    участник

    Моля, съпругата ми е турска гражданка и има нормална 8-часова работа плюс допълнителна работа през уикенда, тя досега никога не е получавала държавна помощ, германското консулство в Анкара може да е моето място за кандидатстване, мисля, че ситуацията е свързана до Измир се забавя. Преди около 5 години сестра ми се събра на семейство. Той отиде в Германия, мисля, че получи виза за 17 дни, съпругата му е германска гражданка. Сега, според нашите изследвания тук и там, аз мисля, че тази ситуация варира в зависимост от държавите и плътността, не вярвам, че всеки държавен служител прави разлика между турски и немски, казвам, че ще се забави, ако условията са подходящи. След 15 дни жена ви ще се погрижи от вашите документи, тя каза, че мястото, на което ще отидете, е малко, няма да отнеме много време.

    ümmetimuhammed
    участник

    късмет за нас, inshaALLAH, търпение и доверие са необходими
    Благодаря ви много за помощта, ако има някакво подобрение, моля пишете, ако го имам, ще пиша и аз.
    Пази се

    Хайди 078
    участник

    Какво имаш предвид? Не мисля, че мога да бъда полезен, но споделянето на информация е малко полезно за тези в нашето положение. Преди да стана член, бях чел и следях написаното известно време, въпреки че е безсмислено е да обръщаме внимание на всяка статия, защото ситуацията и позицията на всеки е различна... Разбира се, нека се информираме взаимно за развитието.

    ümmetimuhammed
    участник

    Здравейте братя и сестри
    Ако има някакво подобрение през месец март, моля, уведомете ни и тук. Нека си помагаме взаимно в името на АЛАХ.
    Нека моят ГОСПОД да даде търпение на всички мои братя, които чакат.
    АМИН

    erddinc
    участник

    Sa. Колко дни след заявлението се изпраща онлайн пощата. Има ли някой информация по темата?

    I kurca слот
    участник

    Sa. Колко дни след заявлението се изпраща онлайн пощата. Има ли някой информация по темата?

    Съпругата ми подаде молба от Измир на 11 март. 17 системи бяха влезли в системата. Документите бяха пристигнали в офиса на чужденците на 30 март.

    erddinc
    участник

    Съпругата ми подаде молба от Измир на 11 март. 17 системи бяха влезли в системата. Документите бяха пристигнали в офиса на чужденците на 30 март.

    Те обработват късно, когато са онлайн, към системата: $

    ümmetimuhammed
    участник

    От кой град кандидатства на 11 март?
    и съпруга / съпругата ви в кой град
    тъй като те са важни за нас, за да получим информация, благодаря ви много.

    I kurca слот
    участник

    От кой град кандидатства на 11 март?
    и съпруга / съпругата ви в кой град
    тъй като те са важни за нас, за да получим информация, благодаря ви много.

    Да, аз съм германски гражданин, писах на съпруга си, той подаде молба от Измир, тук е Limburg a..hessen state ... но работата ни изглежда малко по-дълга, консулството поиска разпит, но те не го направиха дайте още ден. :(

    Хайди 078
    участник

    Говорихме да се уведомим, последното писмо пристигна днес, фишове за три месечни заплати, документи за попълване от работното място, показващи, че има безсрочен трудов договор, документи за попълване от хазяина, паспорт... Довиждане, Честит Рожден ден.

    ümmetimuhammed
    участник

    Бог да ни помогне на всички
    InshaALLAH, всичко това остава в съзнанието ни като сладки спомени скоро.

    I kurca слот
    участник

    Здравей брат,
    Днес имахте кръстосан разпит, как беше? Какво попитаха?

    erddinc
    участник

    Insha'Allah всичко мина добре.

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 21)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.