Ще действам според предоставената от вас информация...

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    ахметгултекин
    участник

    Здравейте, приятели, аз съм нов във формата, Бог да благослови тези, които са създали тази форма, имам нужда от спешна информация. Съпругата ми живее в Германия / Берлин и изглежда работи на две работни места, за да може да ме доведе. Първата му работа е 1,150 евро на месец в делнични дни, а втората му работа е 350 евро през почивните дни, което прави общо 1,500 евро. Както жена ми научи от човек в Германия, тя научи, че са направени изчисления за това на коя работа е спечелила най -много пари. Тъй като е турски гражданин, той плаща наем вкъщи. Чудя се дали го изчисляват като сума или се изчислява от 1,150 евро. може ли да помогнете, моля ви благодаря. Ще действам според информацията, която ще дадете, предстои пристигане на писмо от полицията на чужденците.

    muratbd е
    участник

    здравейте, приятели, нов съм във формуляра, имам нужда от спешна информация, нека Аллах да бъде доволен от тези, които са създали този формуляр. Съпругата ми живее в Германия / Берлин и изглежда работи на две работни места, за да може да ме доведе. Първата му работа е 1,150 евро на месец в делнични дни, а втората му работа е 350 евро през почивните дни, което прави общо 1,500 евро. Жена ми научи от човек в Германия, че се правят изчисления на която и работа да печели най -много пари. Тъй като е турски гражданин, той плаща наем у дома. Чудя се дали го изчисляват като обща сума или се изчислява от 1,150 евро. може ли да помогнете, моля ви благодаря. Ще действам според информацията, която ще дадете, предстои пристигане на писмо от полицията на чужденците.

    Можеш да покажеш втората си работа, братко, така е по -добре за теб. Доколкото съм чел, трябва да е поне 2 и 1350 евро за турските граждани. Не се изисква формалност за германски гражданин. но след като цената на наема и т.н. е 1380 евро на човек, какво трябва да бъде? други приятели могат да дадат по -добра информация. Турски съпрузи

    ahmetkaragözcü на
    участник

    Приятели, чиито съпрузи са турски граждани, може да имат повече информация.

    Бусрасалих
    участник

    здравейте, приятели, нов съм във формуляра, имам нужда от спешна информация, нека Аллах да бъде доволен от тези, които са създали този формуляр. Съпругата ми живее в Германия / Берлин и изглежда работи на две работни места, за да може да ме доведе. Първата му работа е 1,150 евро на месец в делнични дни, а втората му работа е 350 евро през почивните дни, което прави общо 1,500 евро. Жена ми научи от човек в Германия, че се правят изчисления на която и работа да печели най -много пари. Тъй като е турски гражданин, той плаща наем у дома. Чудя се дали го изчисляват като обща сума или се изчислява от 1,150 евро. може ли да помогнете, моля ви благодаря. Ще действам според информацията, която ще дадете, предстои пристигане на писмо от полицията на чужденците.

    Позволете ми да ви дам малко информация, тя не трябва да надвишава 8-часовото правило за работа и на двете работни места.Освен това доходите и в двете ситуации в момента са ниски.Казаха, че съпругата ми е 1400 евро, но Берлин го иска високо. Много е важно той да е работил поне 6 пъти и на двете работни места и това беше едно от решенията ни за отказ, защото той смени работата си. Много е важно тя никога, никога да не получи помощ. Мога да помогна, ако имате други въпроси.

    sobi_xnumx
    участник

    Споменахте Берлин, аз също ще отида в Берлин на 12 февруари. Отнема ли визата много време, а жена ми не иска никакви доходи от германски гражданин.

    Бусрасалих
    участник

    Споменахте Берлин, аз също ще отида в Берлин на 12 февруари. Отнема ли визата много време, а жена ми не иска никакви доходи от германски гражданин.

    Кандидатствахме на 8 октомври, а съпругата ми достави документите през първата седмица на декември. След това на 2 януари изпратиха паспорта с отказ. Те се опитват да се справят интензивно, но бързо. Знам, че доход не се иска от германски граждани.

    sobi_xnumx
    участник

    Възразихте ли след отхвърлянето?

    Бусрасалих
    участник

    Възразихте ли след отхвърлянето?

    Ние не възразихме, консултирахме се с адвоката, защото той имаше възражение на 2 страници, така че имаше много. Адвокатът каза да не се оправят тези неща. Кандидатствали сме за германско гражданство, чакаме го директно, правим корекции, има 6 месеца за тях.

    sobi_xnumx
    участник

    Нека Бог помага на всички, надявам се всички да получат визите и да се съберат със съпрузите си възможно най-скоро.

    Бусрасалих
    участник

    Аллах да помогне на всички, инша аллах, всеки ще получи визата си възможно най -скоро и ще се срещне със съпрузите си.

    Амин, надявам се на всички

    eselma
    участник

    Съпругата ми е самостоятелно заета. Тя ще покаже доходите си за последните 7 месеца. Тя добави и приходите си от онлайн работа. Те правят това в данъчната служба. За да получат гаранция.

    ahmetkaragözcü на
    участник

    Позволете ми да ви дам малко информация, тя не трябва да надвишава 8-часовото правило за работа и на двете работни места.Освен това доходите и в двете ситуации в момента са ниски.Казаха, че съпругата ми е 1400 евро, но Берлин го иска високо. Много е важно той да е работил поне 6 пъти и на двете работни места и това беше едно от решенията ни за отказ, защото той смени работата си. Много е важно тя никога, никога да не получи помощ. Мога да помогна, ако имате други въпроси.

    много ти благодаря брато имам още много въпроси :)  Изглежда, че са делнични дни на работата, която си е купил 1150. Той се появява и през почивните дни в работата си, за което получава 350 евро. Няма ли да са достатъчни общо 1,500? Той работи на същата работа през последните 7 месеца. има ли друг проблем? (ahmetgültekin) Писах от името на моя приятел от курса

    eselma
    участник

    Той работи на различни места, отколкото когато работи на свободна практика. Плаща собствена застраховка. Вашият съпруг може да изпрати имейл до полицията на чужденците и да попита. Баба ми направи така и получи отговори на въпросите си.

Показани са 12 отговора - от 1 до 12 (общо 12)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.