Уреждане на съпруг / съпруга с неопределено местопребиваване от TR

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    oguzhansumerxnumx
    участник

    Здравейте приятели, жена ми има неопределен сеанс. Тя дойде в Турция от Германия през 2012 г. и се ожени през 2016 г. Турция също изглежда 2012.ikametgah в германия германия go gözüküyor.eş аз съм тук вече напълно построен и частната застраховка също казва на нашето дете да пребивава постоянно в Германия продължи да живее в нейната сесия Могат ли да вземат? Някой в ​​тази ситуация?

    безсърдечен
    участник

    Поздрави, не искам да те помрачавам, но искам да напиша идеите си. Когато останете извън Германия повече от 6 месеца, тоест 6 месеца в годината могат да живеят поне в Германия, а останалите 6 месеца могат да живеят в желаната от вас държава. Ако е останал извън Германия повече от 6 месеца, престоят му ще бъде отменен за неопределено време при нормални условия.Да предположим, че чужденецът не забелязва това, тъй като има пребиваване в Германия. Няма да донесе нищо. Ако чуждестранният апартамент не се събуди, всичко е наред. Но ако той каже донесете паспорта си или доведете входа и изхода си до tr, и ако това се случи, за съжаление, той ще бъде анулиран и отнет. Разбрах. Доколкото сте се оженили в тр. И живеете в тр., Детето ви е дошло на бял свят в т. Чуждестранен апартамент в момента няма да има работа, ако синът ви няма сесия. Разбирам, че е, ако има такава, има вероятност тя да се случи, когато се съберете отново. Позволете ми да заявя в презентацията, че вашият съпруг е роден в Германия не предоставя никакво предимство, за да не загубите времето си. Но нека ви кажа най-силния, нека жена ви да отиде в Германия и да си намери работа. Калисин, не знам възрастта на детето ти. Но. Вижте дали можете да проверите дали детето ви няма сесия. Ако вашият съпруг е започнал, можете да кандидатствате за германско гражданство след 1 година и ще имате търпение.След това ще дойдете в Германия със семейството си след обединението. Мисля, че това е най-силното. Поне те не могат да направят нищо, след като станат граждани.

    yenicerixnumx
    участник

    Мога само да добавя към това, което казва безсърдечният. ако сте турски гражданин с неограничен престой

    Уреждане на чужденец, който е пребивавал законно във Федерална република Германия от поне 15 години
    разрешение и разрешение за заселване на съпруга му, живеещ в брачен съюз с него, е осигурен поминък
    и разпоредбите на член 54 номерирани 5-7 или член 55, параграф 2, 8-
    При условие че няма причина за експулсиране в съответствие с разпоредбите на 11, параграфи 1, 6 и 7
    Той не губи своята валидност в случаите, посочени в разпоредбите на бр. Брачен съюз с германец
    Разрешението за заселване на чужденец, живеещ в
    Причина за депортиране съгласно разпоредбите на параграф 55 на член 2, разпоредби 8-11
    При условие че не съществува, неговата валидност в случаите, посочени в разпоредбите на параграфи 1 6 и 7.
    не губи. Искане на разрешение за селище, за да се докаже неговата валидност
    В случай на документ, имиграционната служба при последното обичайно местопребиваване ще издаде документ.

    накратко

    – 15 yıldır Almanya'da yaşamissa
    – Kendi geçimini sağlıyorsa
    – Yerleşim hakkı varsa

    Разрешено му е да остане в чужбина повече от 6 месеца.

Показани са 2 отговора - от 1 до 2 (общо 2)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.