Писмо за ангажимент, мотивационно писмо и автобиография

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    броене
    участник

    Здравейте приятели, надявам се да бъда студент по Еразъм. Имам час в консулството на 21 януари, подготвям необходимите документи за визата. имам няколко въпроса а именно:

    „Такса до (670 €-месечна помощ), между … и … …. Задължавам се да го изпратя на посоченото лице. “

    Доколкото знам, един вид писмена форма ще бъде нотариално заверена от лицето, което ни представлява. Вярно ли е? Също така, какво е необходимо, за да получите това удостоверение от нотариус? И така, трябва ли лицето да е държавен служител? Баща ми е работник, има ли проблем или какви допълнителни документи искат? След получаване на документа трябва ли да документираме, че тази такса ми се изпраща от пълномощника всеки месец, или не е необходимо?

    Те поискаха и мотивационно писмо и автобиография от консулството. Какъв е този мотивационен пост!? Ще подготвяме ли нещо като автобиография в резюмето или е класика: роден съм тук, на тази дата, учил съм в тези училища, обобщение на 3 реда ли е на моя език vs.

    Много ще се радвам, ако някой може да помогне. Благодаря предварително.

  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.