Сервитьори и райони на визи 2019

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    ysmnxnumx
    участник

    Приятели, кандидатствах за събиране на семейството от Измир на 30 септември. Под баркода в горния десен ъгъл на хартията А4, дадена след срещата, има 6-цифрено число. Това ли наричате номер за проследяване? И може ли някой да напише опита си, моля? от от :)

    ysmnxnumx
    участник

    Аааа, много съжалявам, колко приходи има жена ти?


    Знаехме, че това е минималната работна заплата, но това беше достатъчно. Сега ще обжалваме, надявам се това да не се отрази. Защото съм толкова отегчен :(

    ysmnxnumx
    участник

    Rabbim yardım etsin biran önce kavuş eşine çocuğunla birlikte inşallah gerçekten çok üzüldüm. İçini rahat tut çözer avukat bu durumu.

    İnsallah çözülür  :cryla:

    ysmnxnumx
    участник

    За щастие, кандидатствали ли сте при адвокат, има ли напредък?

    Bu hafta itiraz edicez insallah. Orada Avukat bulmak da mesele arkadaşım. Inşallah itiraza da red gelmez. Önce şartlarımızı duzeltmemiz lazım. Umarım tekrar başvuru yapmak zorunda kalmam. Çünkü tekrar Ankara'ya gitmek hem zahmetli hem masraflı. Usandim vallahi.
    Има ли новини за вашата виза?

    ysmnxnumx
    участник

    Ако мога, ще разпечатам визата и ще ти я дам, Инша Аллах, ще отидеш възможно най-скоро без никакви проблеми. Няма звук от мен. Не знам дали документите ги няма или не. Праща поща, жена ми не се връща, обаждат се, не отварят. Писна ми от тази работа


    Казаха, че е късно, не бъди тежък.
    Senin vize onaylanır inşallah.
    Наистина не ми е останал никакъв ентусиазъм. Просто ми е жал детето, израсна без баща 1 година. Той нарича всички татко :'(
    Да видим какви резултати ще получим.Вече нямам търпение.

    ysmnxnumx
    участник

    Точно както хората нямат търпение. Иска ми се да не се притесняват толкова много.

    Това, което правят, е против човешките права.
    Преди това кандидатствах за туристическа виза, отказаха на 9-ти член.
    Боря се от месеци. Седях вкъщи за сертификат А1 и работих до сутринта, отидох в Анкара и дадох изпита.
    Това са трудни неща за човек с деца.
    Отидох отново септември и кандидатствах с детето. Чакай чакай, краят винаги е разочароващ. Повярвай ми, вече нямам сили. Моите усилия, парите и времето ми изчезнаха. :( Така той работеше там с мен. Не знам какъв ще е нашият край.

    ysmnxnumx
    участник

    Бог да те благослови в кой град живееш

    ysmnxnumx
    участник

    Къде си в Германия? Жена ми се обажда и не може да се свърже с нея, записа си час за четвъртък. ти си толкова късметлия

    ysmnxnumx
    участник

    Паспортът ми беше изпратен днес, дано Господ да не ме смути, иншала, но има нещо такова: жена ми не получи писмо.

    ysmnxnumx
    участник

    Arkadaşlar nihayet vizem geldi izmirden 30 eylülde başvurdum 15 kasım kargoya  verildi 18 kasım yani bugün bana ulaştı. Berline gidiyorm yabancı şube ne eşimi aradı ne mektup yolladı hiçbir şekilde iletişime geçmedi. Birden kargo mesajı geldi. Allah bekleyenlere sabır versin  güzel haberler alın inşallah

    Hayırlı olsun ysmn0 senin adına cok sevindim. Darısı bana inşallah. Dilerim her şey gönlünce olur. Eşinle mutluluklar dilerim.

Показани са 15 отговора - от 16 до 30 (общо 34)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.