Начини за разбиране на Akkusativ и Dativ...

> Форуми > Немска банка за знания и знания > Начини за разбиране на Akkusativ и Dativ...

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    екзалтиран
    участник
    Това, което съм подготвил, не е цитат...
    Приготвих всичко сама...
    Ако греша, бих искал моите приятели или нашият учител да ме поправят...
    Целта ми е да бъда полезна на приятели, които не знаят...

    ::) Вътре в теб Бог да те благослови Просто казвам::)


    33.jpg

    34.jpg

    35.jpg

    36.jpg

    37.jpg

    jentzsch2
    участник

    Бог да ви благослови, възвишен ;)

    Сигурен съм, че тази информация ще бъде много полезна за хора, които са объркани по този въпрос.1 Изпратих линка към страницата на моя приятел evene ;)

    екзалтиран
    участник

    Амин Тимур, радвам се, че можах да помогна.. ::)

    фбсахин
    участник

    Благодаря ти много…

    63
    участник

    :) Здравей, приятелю Юджел, ти го обясни много добре, много ти благодаря 😮 :o. Имам само един въпрос и ще се радвам, ако можеш да ми помогнеш. Къде винаги се поставят тези съществителни в изречението? Дали след или преди глагола? Тоест über, nach, auf, an, von these ( Как мога да го използвам в изречение с думата dersen) или (schreiben) Не можах да разбера как да го използвам, благодаря ви в аванс. :)

    екзалтиран
    участник

    :) Здравей, приятелю Юджел, ти го обясни много добре, много ти благодаря 😮 :o. Имам само един въпрос и ще се радвам, ако можеш да ми помогнеш. Къде винаги се поставят тези съществителни в изречението? Дали след или преди глагола? Тоест über, nach, auf, an, von these ( Как мога да го използвам в изречение с думата dersen) или (schreiben) Не можах да разбера как да го използвам, благодаря ви в аванс. :)

    като мемоли партньор,

    Давал съм ги под формата на таблица и преди, не знам дали сте гледали,
    Тази тема, която търсите, е включена... (вижте таблицата по-долу).
    2. $ IK)
    https://www.almancax.com/forum/index.php?topic=4101.msg23704#msg23704

    селимдестан
    участник

    Бог да благослови всички е трудна за разбиране тема

    екзалтиран
    участник

    Бог да благослови всички е трудна за разбиране тема

    Амин от всички нас...

    нахур
    участник

    Ами да ти кажа следното от колко години ходя на училище в Швейцария,не съм виждал нищо подобно на това което описваш.Бог да те благослови и много ти благодаря за ръката и мозъка.

    Ахтен Сие
    участник

    Скъпи брат ми Юкук, това може да е малко трудно за начинаещи, но това е предмет, с който всеки има затруднения, дори немците имат затруднения с разбирането на собствената си граматика. Както и да е, благодаря ти все пак, Бог да те благослови...

    екзалтиран
    участник

    Скъпи брат ми Юкук, това може да е малко трудно за начинаещи, но това е предмет, с който всеки има затруднения, дори немците имат затруднения с разбирането на собствената си граматика. Както и да е, благодаря ти все пак. Бог да те благослови...

    Да, предполагам, че беше малко така... Така че нека го наречем A2

    преди
    участник

    благодаря

    Kaşüstü
    участник

    Подготвянето на това отне часове, знам, че съм подготвил подобно.
    Само добър и услужлив човек може да направи това така.
    Бог да те благослови.

    екзалтиран
    участник

    Подготвянето на това отне часове, знам, че съм подготвил подобно.
    Само добър и услужлив човек може да направи това така.
    Бог да те благослови.

    Да, отне ми време, но целта ми е да споделя нещо... :D :)

    любов и бог
    участник

    здравей yücel приятелю наистина благодаря, подготвихте нещо хубаво, но тук нещо не е наред DER TOURİST DANKT DEM BEAMTE FÜR DİE HİLFE

    любов и бог
    участник

    DER TOURIST DANKT DEM BEAMTE FUR DIE НЕ Е HULFE (DER TOURIST DANKT DEM BEAMTEN FÜR DİE HİLFE)

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 48)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.