немски чат сайт

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Тутай
    участник

    или аз влязох, но никой не ми говори :-
     
    Предполагам, че те казаха за какво говори; Дама беше забавно да си чати на език, който хората не знаят. ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    участник

    Така че ще стигнете до тяхното ниво с много тюркани, с течение на времето ще се учим, като говорим или пишем.

    Тутай
    участник

     
      Прав си, но те говорят толкова много, че сега се отказвам от надеждата си! Тези сесии за изучаване на немски ще продължат няколко месеца. :-
      стига, искам да поговорим сега ;D

    seytanxnumx
    участник

     
      Прав си, но те говорят толкова много, че сега се отказвам от надеждата си! Тези сесии за изучаване на немски ще продължат няколко месеца. :-
      стига, искам да поговорим сега ;D

    Да, и аз искам да говоря така, ако се биеш така
    Искам да премахна целия си стрес сега
    болеееееееееееее
    ich bin дявол
    boööööööööö
    666
    нещо  ;D
    след това ich bin ein türke
    Кълна се, че ако знаехме темата, винаги продължавам да казвам много. :)

    yazyagmuruxnumx
    участник

    Успех дано стане братле не се притеснявай.

    Тутай
    участник

    дяволът du bist sehr komisch. ;D ;D

    ich auch…
      Така че ще науча немски, ще чатя в продължение на 2 дни, сякаш правя рецидив на нацията ..
    нека хората да видят как да си чатят ... ще се върнете в carpmisa всички ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    участник

    Туркан Изглеждаш като решително момиче, сигурен съм, че ще го направиш. Сигурен съм, че ще ужилиш на този немски, братко.

    aybastili ekrem
    участник

    Мисля, че ще разрешим този език с разрешението на Аллах.Ако можем да се отдадем малко повече на този сайт и да добавим нещо от себе си към този сайт, защо да не говорим като тях. Какво ни липсва от тях?

    Nazira
    участник

    :)

    Тутай
    участник

    ya ich möchte bisey sagen: D всички в тази връзка говорят различен немски ..
      Повечето от тях са от Швейцария? Вече го знам с половин уста.. ;D

      Реших, че това място не е за мен ;D ;D

    aybastili ekrem
    участник

    turkan Не знам какви проблеми ви объркаха главата. Мисля, че това, което написахме тук, следват администраторите на сайта. Ако има грешка, тези, които знаят, вече я поправят.
    ???

    Тутай
    участник

    Какво сбърка ..
    Знаете ли, Yazyaguru даде връзка в началото на тази тема?
    Говоря за него, не е свързан със сайта, така че!
                                            kein проблем alles добре.  ;)

    aybastili ekrem
    участник

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    Тутай
    участник

    Das ist Egal! ;)

    yazyagmuruxnumx
    участник

    Turkan е прав, но швейцарец използва език, който идва от сатенен немски, така че всички те говорят немски, те просто се опитват да говорят немски с тях, те ще ви отговорят на немски добре, също така удряте две птици с лошо течение, един ден, ще да можеш да намериш пътя си към шипа и ще се запознаеш отдалечено с този език, брат ми е човек. два езика означават съвсем различно съществуване  ;D

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 46)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.