Немски курс за ILM и института "Гьоте"

> Форуми > Общи немски и немски семейни комбинации A1 > Немски курс за ILM и института "Гьоте"

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    гуру
    участник

    Здравейте приятели,

    Търсих във форума, но единственото, което можах да намеря за курсовете в Истанбул, беше netalmanca.com.

    Търсим курс по немски език А1 в Истанбул за жена ми. Когато се обадих в института на Гьоте, те казаха, че са изпитният център на езиковия център в Истанбул. Много курсови центрове в Интернет обаче казват, че са включени в изпита. В този бизнес очевидно има мошеници.

    Трябва да пресеем Гьо, защото няма курсове през уикенда
    Има ли някой доволен от езиковия център в Истанбул?

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    участник

    Има много правилни институции, които изнасят лекции сега, но институцията, която прави изпита, е 4 goethe, telch, osd и tesdaf. Институцията, която полага изпити, тоест подготвя изпитните работи, е един от тези 4 курса, тъй като Германия приема дипломите, получени от тези 4 имена, като валидни, ако имате време да свършите работата си, или да се самообучавате, или да отидете на местата, които дават уроци за изпита a1, но само a1 няма да е общо немски

    гуру
    участник

    жена ми завърши втората си седмица в езиковия център в Истанбул и сега е много доволна. Така че, ако има хора, които искат да отидат, мога да препоръчам Bakırköy.

    netalman от
    участник

    HANIM ASIYE ПРЕКРАСЕН, НО ВСЕ ОЩЕ ТЪРСИ КУРСОВЕ И ВЗЕМЕТЕ ИНФОРМАЦИЯ!

    гуру
    участник

    дама asiye, които не разбират? комедия или сериозно сте комедия

    netalman от
    участник

    :) :) :)

    гуру
    участник

    Мислите ли, че научихте нещо сега? Нямам работа, записах се в курса, но имам работа с вас.
    Това си всичко. Глупости говориш. Слава богу, че не се казвам Асие, защото ако използвахте името ми тук, можех да напиша и по-лоши неща!

Показани са 6 отговора - от 1 до 6 (общо 6)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.