Нови немски игри с думи от almancax

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    МухаяяeM
    участник

    Здравейте,
    Ръководството на Almancax с гордост представя 5 различни игри с думи на немски език, подготвени от разработчика на Java Murat İNAN за ваше ползване.

    Въпреки че ще се забавлявате с тези игри, ще подобрите и клавиатурата, и немския си език.

    Нека ви представим нашите игри сега, просто кликнете върху името на играта (заглавието), за да играете.

    1-) Игра Anagram
    В тази игра печелите или губите точки, като познаете правилния правопис на дадените думи, като смесвате букви. Научете думи, като ги гравирате в ума си. Решавайте пъзели и разширявайте речника си.
    С тази игра ще намалите вашите печатарски грешки.

    2-) Игра на футболни думи
    В тази игра ще бъдете помолени да отгатнете значението на думата, която стои в средата. Трябва да хвърлите думата в десния замък с помощта на клавишите със стрелки. Ако предположението ви е вярно, печелите точки, ако е грешно, губите точки. Намерете правилния гол и не си вкарвайте собствения гол.

    3-) Играта на ходещите думи
    В тази игра ще видите много думи да се разхождат по екрана едновременно. Винаги трябва да пишете първата дума. Ще печелите точки за всяка правилна буква и ще губите точки за всяка неправилна буква. Сесията ще приключи, когато поне една от думите удари лявата стена на екрана. За нови сесии просто щракнете двукратно върху екрана. Произволно избрани думи, произволно избрани позиции във всяка сесия... С тази забавна игра едновременно ще научите думи и ще подобрите скоростта си на писане на клавиатурата.

    4-) Анимирана игра за тестване на думи
    В тази игра ще видите дума, спускаща се отгоре надолу на екрана и три произволно избрани опции под нея. Трябва да щракнете върху правилната дума с мишката. Ще получите точки, когато щракнете върху правилната дума и губите точки, когато щракнете върху грешната дума.

    5-) Игра на клавиатура с думи
    В тази игра ще видите дума, която се спуска отгоре надолу на екрана. Въведете тази дума на клавиатурата си. Ще получите точки за всяка правилна буква и ще загубите точки за всяка неправилна буква. И двамата ще научите думи и ще подобрите скоростта си на писане. Веднага щом въведете правилната дума, на екрана ще се появи нова, произволна дума. Страст към учене и бързо писане ..

    Забележка: Трябва да имате инсталирана най-новата версия на Java, за да играете игрите, в противен случай няма да видите нищо друго освен квадрат, който заема половината екран.

    Към вашия компютър Щракнете тук, за да изтеглите Java софтуера и инсталирайте програмата, която сте изтеглили.

    екзалтиран
    участник

    Благодаря на тези, които го подготвиха, беше наистина красиво...

    Но не мога да се наситя, за да напиша думите, които вървят като вода...
    Ами ако скоростта на това беше малко намалена?

    ...мистерия...
    участник

    Много е хубаво, мерси... ок :) наистина са полезни, аз например се сещам само за 3-5 думи за 2 минути. :) Благодаря отново… :)

    Пепе
    участник

    Ефективен начин за изучаване на супер здраве за вашия труд ..

    elifxnumx
    участник

    Мисля, че най-красивата Anagram и Football Word Game инсталирате ;)
    Бих искал да благодаря на Murat İNAN..Danke sehr…!! ;)

    бариш
    участник

    Беше перфектно…
    Играх първата игра, тя е много приятна и е по-лесно да запомните думите по този начин на турски / немски.
    Успех окей :)

    michaelar
    участник

    Наистина е красиво, но мисля, че съм аматьор, особено когато става въпрос за активни, много е трудно да се издържа...

    Благодаря все пак… ;)

    esma 41
    участник

    Бих искал да благодаря на всички, които допринесоха за мен.
    Дори аз имах малко трудности с „ходещите думи“.  :) (дори- нормално клавиатурата ми е бърза)  ;D

    Но все пак всичко е много добро.  ;)

    турад
    участник

    Не мога да играя. Игрите не са налични. Имам и java. Защо не е?  :-

    МухаяяeM
    участник

    Например какво виждате на екрана?
    Казвате, че имате Java, но сигурни ли сте, че това е най-новата версия?

    турад
    участник

    Не знам последната си версия, но току-що я инсталирах. Как е последната версия на javan?  :-

    турад
    участник

    бял, сив цвят

    МухаяяeM
    участник

    Добре, Javaniz не е последната версия, така че го виждате.

    Ако искате да разгледате тук: https://www.java.com/tr/

    турад
    участник

    Благодаря на моя учител сега.

    в poliwo
    участник

    Току-що открих игрите. Ефективно обучение. Мурат, надявам се продължението да дойде.

    Любов и графове

    на salmana
    участник

    скъпи приятели Аз чакам 6 април ankara изпит приятели

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 20)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.