Какво прави висше образование в Германия?

> Форуми > Бизнес и трудов живот в Германия > Какво прави висше образование в Германия?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    oguzhansumerxnumx
    участник

    Здравейте приятели, ако жена ми е бременна в 2-ия месец, ще отидем в Германия след 3 месеца и ще кандидатстваме за виза чрез детето. Ще ме приемат ли вербувачи като висшист? Или би било полезно за мен да се занимавам с професии, близки до моята професия, т.е. офис финанси, счетоводство, човешки ресурси и т.н., в тези професионални курсове, благодаря предварително.

    yenicerixnumx
    участник

    Здравейте приятели, ако жена ми е бременна в 2-ия месец, ще отидем в Германия след 3 месеца и ще кандидатстваме за виза чрез детето. Ще ме приемат ли вербувачи като висшист? Или би било полезно за мен да се занимавам с професии, близки до моята професия, т.е. офис финанси, счетоводство, човешки ресурси и т.н., в тези професионални курсове, благодаря предварително.

    поздравления

    Вашата диплома ще ви помогне, но на първо място, трябва да проверите дали вашата професия има аналог тук. Искам да кажа, немски anerkenung .. въпреки че не съм сигурен, предполагам, че Германия няма да приеме вашето училище и отдел. За това трябва да имате anerkennung. но търсене. Може би няма да има нужда от anerkenung. сайт за добре дошли https://www.anerkennung-in-deutschland.de/html/de/
    Има поддръжка на турски език. Оттук можете да разберете дали има професия или не и да се свържете с компетентните органи, за да сте сигурни, че вашето училище и отдел са валидни в Германия.

    Въпреки това, за да си намерите работа във вашата специалност, трябва добре да владеете немски и дори бизнес немски, особено парични съкращения. Тъй като това е словесен раздел, работата в този момент гледа директно на изучаването на немски език. Дотогава няма значение къде съм работил, просто си помислете, че мога да работя, това е труден процес. Всички страдаме от тези трудности, с изключение на тези, които са готови да работят в Германия. Разбира се, можете да се занимавате с професиите, които споменахте тук, но продължителността на професията е 2 години, а най-ниската е 3 години.

    selametle

Показан е 1 отговор (общо 1)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.