Относно доставката от Германия до Турция.

> Форуми > Общ раздел за Германия и други европейски страни > Относно доставката от Германия до Турция.

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Kılıçarslan
    участник

    Здравейте приятели,

    Поради смъртта на баба ми трябваше да дойда в Турция след заявлението за карта за пребиваване. Дадох на съпруга си пълномощно да получи картата за пребиваване и той ми я изпрати на Deutsche Post на 18 март, след като получи картата за пребиваване. Товарът обаче все още не е пристигнал. Поглеждам номера за проследяване и той изглежда е в процес на преминаване в системата на PTT. Когато се обадихме на Deutsche Post, там се посочва, че товарът е изпратен на 21.03.2019. Смятате ли, че има възможност за загуба на товар? Ако отида утре в консулството, мога ли да получа временен документ за пътуване, като кандидатствам за изгубена карта за пребиваване? Издават ли този документ за пътуване в същия ден? Трябва ли да нося други документи? Благодаря Ви предварително за помощта.

    безсърдечен
    участник

    Изпратих пакет и отне 35-40 дни. Ако не бяхте избягвали пари по толкова важен въпрос и не ги изпращахте на UPS express, те щяха да стигнат до вас след 24 часа b. Работих там и знам същото. Пистолет със самолет. Те изпращат

    Kılıçarslan
    участник

    Изпратих пакет и отне 35-40 дни. Ако не бяхте избягвали пари по толкова важен въпрос и не ги изпращахте на UPS express, те щяха да стигнат до вас след 24 часа b. Работих там и знам същото. Пистолет със самолет. Те изпращат

    За съжаление му казах да го изпрати чрез прозорци, но когато служителят на Deutsche Post каза, че ще отиде след 8 дни, той го изпрати от там. Надявам се товарът да няма шанс да се загуби. 

    Nesibe на
    участник

    За съжаление му казах да го изпрати чрез прозорци, но когато служителят на Deutsche Post каза, че ще отиде след 8 дни, той го изпрати от там. Надявам се товарът да няма шанс да се загуби.

    Бих искал да изчакате още малко, ако сте извършили възстановяването на сумата, мисля, че в някои случаи се казва 8 дни, но може да достигне максимум 2 седмици. Жена ми ми изпрати документи и аз ги получих след 13 дни.

    Kılıçarslan
    участник

    Бих искал да изчакате още малко, ако сте извършили възстановяването на сумата, мисля, че в някои случаи се казва 8 дни, но може да достигне максимум 2 седмици. Жена ми ми изпрати документи и аз ги получих след 13 дни.

    Доставката пристигна след 28 дни :)

    на almanyafatih
    участник

    Изпращах и получавах товари 3 или 4 пъти. Обикновено тези, които идват от Германия, отнемат 1.5 до 2 седмици. 1 седмица са от Турция. Може да се удължи според града и празниците на другата страна.

    Bivens
    участник

    Товарният транспорт от Германия до Турция включва превоз на стоки между двете страни. Различни логистични компании предлагат услуги като въздушен транспорт, морски транспорт и сухопътен транспорт, за да улеснят движението на товари, като гарантират ефективна доставка и спазване на митническите разпоредби за международна търговия.

Показани са 6 отговора - от 1 до 6 (общо 6)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.