Курс по чужд език почти Германия?

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Убийства
    участник

    Здравей !
     
        Все още съм нов в този форум. Но мисля, че това е много добър форум. Е, без да посещавате езиков курс отвън, интернет, книги и т.н. Можете ли да научите немски от места? Да разбереш и да говориш? Чудя се за това. Благодаря предварително !!!  :)

    секада
    участник

    Ако започвате от нула, казвам, че трябва да имате ръководство.

    син_мавис
    участник

    Започнах от нула, не получих никаква помощ, важно е само къде да започна и ако сте твърдо решени, няма нищо, което няма да е възможно, ако кажете, че го правя.

    esma 64
    участник

    Аз дойдох от себе си напредък в опитите аз Турция себе си, научих нещо публичност за времето на akkusativ от миналото, но сега не знам все още назад в моя Където пликовете на прилагателните са толкова единични Глаголи да subjectl към olmuyo моля olurmusunuz помощ в мен

    Джин с тоник
    участник

    Немският е един от езиците с най-много материали в интернет. Наистина има много ресурси за изучаване на немски език.
    Ако попитате какви методи можете да следвате, докато изучавате чужд език:
    1-граматика се научава
    2-дума е научена
    3-Някои изречения се научават във форми
    4-Практика е направена

    Правейки това, можете да научите чужд език, без да посещавате курс.

    ZUZUU да
    участник

    Аз съм в същата ситуация като теб. Мисля, че ще успея и без да ходя на курс.. Започнах от азбуката, когато казах числата дни, лесни глаголи, напреднах много, юпи :) но видях много от полза от владеенето на английски.. Използвам същите техники, докато уча..

    моя японски
    участник

    Можете да научите, но няма да работи, ако не практикувате практика ..

    samet_kys
    участник

    Приятели, можете ли да ни кажете за най-добрата граматическа книга, книги за четене, компактдискове за приятели като мен, които ще започнат от нулата на немски? :)

    yejades
    участник

    Сега има толкова много ресурси в интернет, че не мисля, че курсовете за слонове са необходими на много хора. Разбира се, някои хора се нуждаят от водачи. Тази ситуация варира леко от човек на човек. Освен това езиковите курсове не могат да добавят много от практическа гледна точка, защото зависи от индивида да създаде това. Но ако сте решителен и ентусиазиран човек, защо не го направите сами? Освен това тези, които са учили друг език преди, знаят по-добре какво да правят, когато учат втори език. Разбира се, това важи и за западните езици. Езици като китайски и руски са в много различна позиция. Важното е да се възползвате добре от наличните възможности. Получих английски език в подготвителния клас в гимназията. Освен това не съм ходил на никакви курсове. Защото това беше загуба на пари за мен. Те вече бяха дали добро образование по граматика. Останалото зависеше от мен, защото и да им платя пак щяха да ми показват същите неща. Сам си изчистих граматиката. Опитах се да говоря по Skype. Разговарях и се получи. Освен това се забавлявах в същото време. Честно казано, не чувствам необходимост да вземам курс, когато уча различен език. Има сайтове в интернет, които обясняват много добра граматика. Опитвам се да ги проуча и да се науча сам. Както казах за говоренето, има много носители на езика, които могат да помогнат. Вземете микрофон и тренирайте. Ти го научи на турски и той ще научи своя език...

    благодаря

    саалеск
    участник

    току-що започнах немски. Когато започнах, купих немската 2-комплектна книга на Fono. Уча се сам сега завърших книга, намеси се военна служба, забравих малко. сега отново се справих с този инцидент. Очаквам вашите съвети приятели

Показани са 9 отговора - от 1 до 9 (общо 9)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.