Препоръка за приложение за шофьорска книжка

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    eyupcy
    участник

    Приятели, учебният компактдиск и приложението на fahrschule бяха 80 евро. Той каза, че дори аз не съм получил нашата. Можете ли да препоръчате приложение, което може да се изтегли от google play? Може и да се плати. Стига да е правилното нещо. да е на турски. Търся и не мога да го намеря. Благодаря

    amedxnumx
    участник

    Имам Fahrschulcard. Имам само една нощувка. Благодарение на това приложение го купих за една седмица, без да ходя на час.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Но не всеки може да го получи, само договорните лицензополучатели могат да го получат, пишете ми, ако не можете да намерите договорен лицензополучател

    kncin е
    участник

    приятелю ако все още търсиш приложение имаме 1 във форума го написах във форума купих си шофьорската книжка дадох парите после го дадох на друг приятел от форума да го няма да отиде на вятъра.Мисля, че този приятел отписа миналото. е обявено.

    muhendus
    участник

    приятелю ако все още търсиш приложение имаме 1 във форума го написах във форума купих си шофьорската книжка дадох парите после го дадох на друг приятел от форума да го няма да отиде на вятъра.Мисля, че този приятел отписа миналото. е обявено.

    Здравейте, господине, ако приложението за шофьорска книжка все още работи, можете ли да споделите информацията с мен?

    Благодаря ви много приятен ден. :)

    мъченик şüheda
    участник

    Благодаря ви, нека Бог е на помощ на тези, които чакат виза... Брат Джемини, те поискаха само документи, включително че е германски гражданин, не поискаха заплата или договор за жилище, жена ми даде каквото беше поискано и визата пристигна след 13 дни. Ако нищо не се обърка, визата ви може да бъде издадена в рамките на 10 дни... Приятели, съжалявам, писах на грешното място, не мога да изтрия написаното. И аз съжалявам :-

    mteexnumx
    участник

    Издържах изпита с приложението на Adac и получих лиценза си.

    Сезайбал
    участник

    Здравейте, някой има ли информация за приложението за немска шофьорска книжка, ще съм благодарен ако ми помогнете, благодаря предварително.

Показани са 6 отговора - от 1 до 6 (общо 6)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.