jMemorize (програма за запаметяване на думи)

> Форуми > Активно обучение и немски методи за запаметяване на думи > jMemorize (програма за запаметяване на думи)

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Шамата
    участник

    Здравейте приятели

    Можете да използвате тази програма във всяка компютърна среда, без да я инсталирате. Няма зависимост от платформата. За да го използвате, трябва да имате инсталиран java в системата.
    Направих видео на домашния си компютър. Това е видео, показващо както рекламни цели, така и инсталирането и използването на програмата, приятели. Ако имате въпроси, можете да попитате тук.

    линк за изтегляне

    adaizm е
    участник

    Здравейте приятели

    Можете да използвате тази програма във всяка компютърна среда, без да я инсталирате. Няма зависимост от платформата. За да го използвате, трябва да имате инсталиран java в системата.
    Направих видео на домашния си компютър. Това е видео, показващо както рекламни цели, така и инсталирането и използването на програмата, приятели. Ако имате въпроси, можете да попитате тук.

    Да, спомням си, че тази програма Hanı постоянно наранява страница на екрана, задава въпросник като кратък тест.

    линк за изтегляне

    3,14
    участник

    –> Тази страница не ми се отваря сега. :( Какво трябва да направя? Можеш ли да ми дадеш пълната връзка, приятелю, за да можем да кликнем върху нея. :)

    Шамата
    участник

    –> Тази страница не ми се отваря сега. :( Какво трябва да направя? Можеш ли да ми дадеш пълната връзка, приятелю, за да можем да кликнем върху нея. :)

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Да, спомням си, че тази програма Hanı постоянно наранява страница на екрана, задава въпросник като кратък тест.

    Не. Тази програма не отваря страници на екрана непрекъснато. Помислете за тази програма като за тест. Въвеждате много думи на немски и турски и програмата ви показва думите, които сте въвели, и ви моли да намерите еквивалента. Например казвате покажете немски думи и от вас се изисква да знаете еквивалента на немската дума.

    zum Beispiel: програмата показва das Auto. В долната част се казва show колега. Щракаме там и получаваме думата „кола“ на турски. Има две възможности, да и не. Ако знаем седло, щракваме да и програмата преминава към следващата дума. Ако не знаем, щракваме върху не и програмата отново превключва на други думи, но отново иска думите, които не знаем. В зависимост от вас програмата има възможност да намери турския еквивалент от немски или турския еквивалент от турски. Надявам се да разберете какво прави и как работи програмата. След като изтеглите и гледате видеоклипа в линка, ще разберете каква е програмата и как работи.

    adaizm е
    участник

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Щраквам, продължава да дава грешка, не разбирам причината: ((

    Шамата
    участник

    Щраквам, продължава да дава грешка, не разбирам причината: ((

    Ще се опитам да ви помогна, ако запишете каква е грешката.

    adaizm е
    участник

    Ще се опитам да ви помогна, ако запишете каква е грешката.

    Ще се опитам да ви помогна, ако запишете каква е грешката.

    die datei wmploc.dll версии на шапката номер 12.7600.16667
    Aber

    windows media player nicht richtig инсталатор

    Шамата
    участник

    die datei wmploc.dll версии на шапката номер 12.7600.16667
    Aber

    windows media player nicht richtig инсталатор

    Не кликвайте директно върху връзката. Щракнете с десния бутон върху връзката и я изтеглете със запазване като. Всъщност няма грешка във връзката. Даде ви предупреждение, защото когато щракнете върху връзката, браузърът ви се опитва да я стартира с вашия медиен плейър и ви казва, че windows media player на вашия компютър не е инсталиран правилно. Затова първо изтеглете файла на вашия компютър и след това го отворете с медийния плейър, който гледате филми на вашия компютър.

    3,14
    участник

    https://www.ubuntuone.com/5X236Mc5raxhyih1FBt3AF

    Не. Тази програма не отваря страници на екрана непрекъснато. Помислете за тази програма като за тест. Въвеждате много думи на немски и турски и програмата ви показва думите, които сте въвели, и ви моли да намерите еквивалента. Например казвате покажете немски думи и от вас се изисква да знаете еквивалента на немската дума.

    zum Beispiel: програмата показва das Auto. В долната част се казва show колега. Щракаме там и получаваме думата „кола“ на турски. Има две възможности, да и не. Ако знаем седло, щракваме да и програмата преминава към следващата дума. Ако не знаем, щракваме върху не и програмата отново превключва на други думи, но отново иска думите, които не знаем. В зависимост от вас програмата има възможност да намери турския еквивалент от немски или турския еквивалент от турски. Надявам се да разберете какво прави и как работи програмата. След като изтеглите и гледате видеоклипа в линка, ще разберете каква е програмата и как работи.

    –> Добре, когато се прибера вкъщи, ще щракна върху Ziel speichern unter… и ще запазя целта по различен начин, както казахте. Бог да те благослови.

    adaizm е
    участник

    Не кликвайте директно върху връзката. Щракнете с десния бутон върху връзката и я изтеглете със запазване като. Всъщност няма грешка във връзката. Даде ви предупреждение, защото когато щракнете върху връзката, браузърът ви се опитва да я стартира с вашия медиен плейър и ви казва, че windows media player на вашия компютър не е инсталиран правилно. Затова първо изтеглете файла на вашия компютър и след това го отворете с медийния плейър, който гледате филми на вашия компютър.

    Добре, шамата, един съм аз, защо медийният палер не работи? Новият формат не е инсталиран.
    Благодаря ти.

    3,14
    участник

    –> Мога да помогна и с програмни грешки, свързани с компютъра. Внимание на всички. :)

    3,14
    участник

    –> Добре, когато се прибера вкъщи, ще щракна върху Ziel speichern unter… и ще запазя целта по различен начин, както казахте. Бог да те благослови.

    –> Сега, когато го пробвах в училище, с Linux, имаше цел за запазване като меню. Сега се прибрах, имам Windows 8 Pro на моя лаптоп от тази сутрин, опциите, които се появяват, когато щракна върху връзката, са;

    – Копирайте връзката
    – Връзка в einer Registerkarte fffnen
    – Връзката е fffnen

    Ziel speichern unter… не, какво ще стане сега?

    Шамата
    участник

    –> Сега, когато го пробвах в училище, с Linux, имаше цел за запазване като меню. Сега се прибрах, имам Windows 8 Pro на моя лаптоп от тази сутрин, опциите, които се появяват, когато щракна върху връзката, са;

    – Копирайте връзката
    – Връзка в einer Registerkarte fffnen
    – Връзката е fffnen

    Ziel speichern unter… не, какво ще стане сега?

    Използвам и Linux (CentOS 6). Операционната система няма значение. Чудех се кой браузър няма тази опция? Не използвам Internet Explorer (не знам как е там). Предлагам да инсталирате браузъра Firefox.

    https://www.mozilla.org/de/firefox/new/

    Използвам Firefox и когато щракна с десния бутон върху връзката, тази опция се появява.

    –> Добре, когато се прибера вкъщи, ще щракна върху Ziel speichern unter… и ще запазя целта по различен начин, както казахте. Бог да те благослови.

    …. Надявам се от всички нас

    Добре, шамата, един съм аз, защо медийният палер не работи? Новият формат не е инсталиран.
    Благодаря ти.

    Както споменах по-горе, не използвам операционната система Windows, така че дори да пиша нещо, не съм напълно сигурен, така че е най-добре да не ви давам предложение. Може би приятели, които използват операционната система Windows във форума, могат да помогнат. Всъщност, ако изтеглите видеото на компютъра си, можете да инсталирате друг медиен плейър на вашата система и да го гледате без никакви проблеми. Моят съвет към вас е VLC плейър. Освен това не е необходимо да инсталирате разтворител. VLC се инсталира със собствени решатели. Надявам се, че успях да помогна малко, въпреки че това не реши точния ви проблем.

    3,14
    участник

    –> Точно вчера инсталирах Windows 8 Pro на моя компютър, имам Internet Explorer 10, не ми трябва Firefox. Можете ли да качите този документ в rapid или dropbox? Щях ли да искам твърде много от вас, ако попитах и ​​това? засрамен от:)

    Шамата
    участник

    –> Точно вчера инсталирах Windows 8 Pro на моя компютър, имам Internet Explorer 10, не ми трябва Firefox. Можете ли да качите този документ в rapid или dropbox? Щях ли да искам твърде много от вас, ако попитах и ​​това? засрамен от:)

    Моя чест брат

    …… адресът, който започва с ubuntuone, е система като dropbox. Ако проблемът е в отварянето на видеоклипа в плейъра, мога да кача файла като .zip и проблемът ще бъде решен. 

    3,14
    участник

    –> Добре, изтегля се сега. Направих. :)

Показани са 15 отговора - от 1 до 15 (общо 17)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.