Не са ми дали картата за престой с лъжа

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Оне идеално
    участник

    Днес имах краен срок в Аусландерам. За да си взема личната карта. Термини преди 1 месец, когато се прибрах с пин кода за лична карта, се уверих, че съм го направил през интернет. Дори проверих дали идва със серийния номер на хартията, която ми дадоха, преди да го направя. Всичко беше наред и ме чакаше готов да купя. Срока го направих точно преди 1 месец. Днес ходих до крайната спирка и жената, която ми удължи сесията. Приятели казаха, че са направили грешка и са дали краен срок, защото вашата лична карта не се е появила. Това е невъзможно, защото съм го разпитвал, пишеше в интернет. Той каза: "Септември, изпрати ми имейл след месец и половина и ако го видя, ще ти отговоря." Той каза: "Питай ме Септември дали ще дойде." Тогава веднага се обадих на жена ми. Защото напуснах дома си преди месец. Преди да тръгнем, подновихме сесията заедно. Излязох от къщата веднага след това. Защото не се разбираме. Жена ми ми писа, че ми е пратила мейл и че съм я оставил и съм си тръгнал. Значи въз основа на този имейл не ми дават картата за пребиваване? Полицията нищо. Живях под един покрив 1 години. Между другото жена ми е 1 години по-голяма от мен. Но заслужавах да остана в Германия. Защо правят това сега? Можете ли да ми препоръчате добър адвокат от Франкфурт, който се занимава с тези неща?

    Оне идеално
    участник

    Освен това fiktionbescheinigung ми е до 11-ия месец. Дотогава не си получих картата. Не можах да ги достигна в нов fiktionbescheinigung. Какво трябва да направя? Имам нужда от моята квалификация. Когато Fiktionbescheinigung изтече, автоматично ще бъда безработен.

    безсърдечен
    участник

    Здравейте, нищо няма да излезе, имате тази работа, трябва да я дадат в 11-ия месец, ще я дадат накрая, казват, има 15 дни между датата, на която сте кандидатствали за сесията, и датата, на която сте излезли от вкъщи, няма проблем, последният вариант е адвокат. Ако вече имате b1, ще станете германски гражданин, когато изтекат вашите 7 години, толкова е просто, не се притеснявайте за това.

    Оне идеално
    участник

    Е, безсърдечен, кандидатствах за жителство с жена ми, както казахте, напуснах къщата след 15 дни. Жена ми веднага написа писмо, защото напуснах къщата и написах много неверни неща. Така че могат ли да ми кажат? Казват ли, че си напуснал дома ми, вече си независим, така че трябва отново да даваш антраги независимо? Това също е дълъг процес и ако не получа картата си за пребиваване или fiktionbescheinigung отново до 11-ия месец, ще бъда безработен. Като съм без работа няма да има пречка като да не ме изгонят от Германия.

    Минаха почти 6 месеца откакто кандидатствах, но картата ми още не е пристигнала.Когато има процедура за депортиране, службата за чужденци я прави за 1 час, но все удължават работата за издаване на разрешение за престой. Дадоха 1-годишна карта на мечката, която дойде от Афганистан с черни гуми на краката, той е неграмотен, но те ни създават такива трудности.

    безсърдечен
    участник

    Вие сте били със съпруга/та си, когато сте кандидатствали за сесията и сте подписали там този ден, дори ако картата ви не е пристигнала. Ти си собственик за неопределено време от първия ден, според закона, не мисля, че ще имаш проблеми. Препишете едни и същи неща. Трябва, но независимо от съпруга ти, така или иначе можеш да получиш виза. Кандидатстваш за гражданство. Когато ти изтекат 7 години, край, паника напразно. Ти го правиш, защо ще те пращат в Турция? Вече сте преминали този етап.

    Оне идеално
    участник

    Когато безсърдечният аз напуснах къщата, жена ми написа и имейл, и писмо до моя офицер. Написа, че съм го напуснала и съм го омъжила за Германия или нещо подобно. Лъжата е написала много грешни неща. Опасявам се, че ausländeramt приема тези фалшиви претенции на сериозно. Мисля, че затова онзи полицай не ми даде картата за пребиваване. Претърсват ни. Обаче няма значение, оженихме се любовно. Тъй като не можеха да кажат, че вашето вдъхновение е изпратило писмо поради секретност, жената каза: „Просто ще ми изпратите имейл през септември и ще ме попитате дали сте дошли“. Защо само го питам, няма ли друг да работи там? Сега помислете за въртящите се шкафове.

    безсърдечен
    участник

    понякога не мога да те разбера, паникьосваш се, не се прави толкова много, че да не вярваш на това, което чуваш от дясно на ляво или на това, което казва жена ти, брато, останал си в една и съща къща години наред, може ли такъв брак да е фалшив , за бога :) Напразно се хабиш
    Те ще трябва да ви дадат за неопределено време, забравете за това, станете германски гражданин, когато изтекат вашите 7 години, оставете ума си да се отпусне, винаги трябва да казваме едни и същи неща, гледайте си работата, не се тревожете за тях, аз нямаше да пиша така, ако не бях сигурен

    Оне идеално
    участник

    Не разбирам безсърдечно. Не го чувам отдясно или отляво, но жена ми наистина е написала писмо, че съм я оставил и съм се оженил за Германия или нещо такова. Сега проблемът ми вече не е за неопределено време. Мога да получа своята 3-годишна карта за пребиваване, за която вече съм кандидатствал и която ми е преиздадена безопасно.

    безсърдечен
    участник

    След това време, където и да напише писмо половинката ти, на когото и да пише, той няма да повярва, дори и никой да не повярва, пак ще си получиш правата в съда.Може ли 6-7 години брак да е лъжа? Ако беше така щяхте да се разведете две години по-късно и т.н.

    След 7 месеца писмото дойде, службата за чужденци даде срок за среща следващата седмица, 2 афганистанци, които кандидатстваха с мен, получиха разрешение за пребиваване след 1 месец, аз все още се занимавам с това.

Показани са 10 отговора - от 1 до 10 (общо 10)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.