Отрицателни последици от липсата на постоянно пребиваване ”Niederlassungserlaubnis”

> Форуми > Бизнес и трудов живот в Германия > Отрицателни последици от липсата на постоянно пребиваване ”Niederlassungserlaubnis”

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    istanbullu е
    участник

    Здравейте приятели, всички поздрави

    Изминаха 20 месеца, откакто дойдох в Германия и те удължиха сесията ми за 1 години след 2 година, когато за първи път пристигнах. Междувременно дадох / завърших интеграционния курс + изпит за гражданство.
    Чух, че тъй като разрешението ми за пребиваване не е безсрочно, може да има проблеми както в банкирането (вземане на кредитна карта - теглене на заем), така и в намирането на работа. (Изглежда предпочитат неопределени сесии)
    Дори чух, че неща като теб не трябва да искат разрешение, когато тръгнете за работа, която сте въвели. Имаме ли приятел, който има проблеми с тези или други проблеми?

    Бих искал вашите коментари от приятели, които са запознати / опитни по този въпрос.

    Поздравете цялото семейство Алманкакс.

    yenicerixnumx
    участник

    Братко мой, братко мой.

    Първо, нека да напиша какво съм преживял за банката. Започнах, използвахме общата банкова сметка с жена ми muddet и след това отворих сметката си от банката, когато работното място даваше unbefristet vetragi. на първо място влязох в домашното събитие. Мислех, че ще взема домашен заем, отидохме в банката, тъй като сесията ми беше до 2020 г., никоя банка не искаше жилищен кредит. те не дадоха. Те казаха, че когато периодът на сесията е неопределен, те са използвали много рабати, за да не пропуснат да дойдат или нещо подобно. тогава се опитах да взема нормален заем. този път те направиха изчислението с максималната сума, която мога да върна, валидна до последния месец от моята сесия. Така например, нека приемем, че сесията приключва през втория месец на 2017 г. Трябва ви и 2 евро. Колко можете да върнете вноски 1000. Не можете да си направите труда. но не приемайте тарго, спарда, спаркас, барклай, ако кажете, че мога да плащам 250 евро на месец. Трябва да плащате 100 месечно. И разбира се лихвените проценти са най-високи. Има сайт, наречен check250. Angebots ви намират заеми с най-ниска лихва. За съжаление тези, които имат карта за временно пребиваване, не могат да се възползват от тарифите там. С други думи, дори и да сте безгрижен, задължителната сесия трябва да е безсрочна, разбира се за този дългосрочен дълг. Какво направих, щях да си купя кола, отидох в галерията, купих колата, която исках на 24%. най-логично това дойде.
    Имам кредитна карта тук, приятел ме препоръча. При мен се получи много добре. Можете също така да кандидатствате, ако искате. Те започват от лимита от 1000.
    Ако искате да направите легална заявка за 1 в пункта за промяна на работното място, трябва да бъдете уведомени най-малко 4 седмици по-рано. тази сесия е една и съща, дори и да не е такава. не трябва да поискате специално разрешение в негово отсъствие.

    istanbullu е
    участник

    Отново поздрави,

    Благодаря на yeniceri57 брат за дългата и описателна статия. Внимателно прочетох какво каза. С други думи, ако сесията не е неограничена, те или поддържат лихвените проценти високи, или намаляват периодите на вноски. Така че засега нашето положение в тази ситуация работи в тяхна полза във финансово отношение. Ако нямате нищо против, можете ли да споделите името на тази кредитна карта?

    Имам и дете с двойно гражданство, така че ще се опитам да направя сесията неограничена, преди да напълня 3 година. В резултат на това завърших всичко, което исках, въз основа на интеграцията.
    Не мисля, че ще го направят, но ще опитам шанс.

    Благодарим Ви отново за отговора си.
    Поздрави и най-добри пожелания...

    yenicerixnumx
    участник

    брат ми със същото гласуване

    Това са хора, които са безопасни. Ние отново изгорихме живота си. няма кредит ни помолете да бъдем кои сме ние по същия начин, по който сме.
    Помолих ви да ви питам документално. той каза не. Казах, че трябва да изчакате сесията. те не го дадоха без причина. но ситуацията ви е по-добра от различния въпрос.

    selametle

    безсърдечен
    участник

    Поздрави дават кредит на събитието Аз съм дал 27 месеца, за да подпишат събитието Искам да дам XBT 5 годишен кредит, но 19.000 обратно към 31.000 обратно срещу нечетен schufaniz не schufaniz, но вашата бележка е ниска срещу 4 7.500 след 11.35 бих дал интерес Получих заем за продължителността на сесията 12.500 Купих месеца 24 евро получи 24-12.500 пари в гърба с 4 назад и 5 евро интерес наистина е нищо, разбира се, но мога да си позволят вноски в момента 13.177 евро. sparkasse така моя. Не получих моята банка 677 ще даде 548 евро интерес към еврото. Моите съвети, както казват други приятели, получават голям кредит от check10000. Не вземайте кредит от тарговата пейка, силно препоръчана от мен. Не мога да вземам дългосрочни кредити, но не мога. Правих да практикувам до един месец. saygilar доходите

Показани са 4 отговора - от 1 до 4 (общо 4)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.