Не мога да получа Unbefristet!!

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Оне идеално
    участник

    Внимателно събрах всички документи, които поискаха. Дори ги подредих с кламер. Дойде терминът и отидохме с жена ми. Номерът на опашката ми беше изгорен, влязохме в стаята, седнахме и аз извадих документите от папката и ги дадох на служителя. Жената преглеждаше листовете един по един и буквално търсеше извинение да не се откаже. Той избра renteversicherungsverlaufu от толкова много документи, взе го пред себе си и прегледа времето, в което съм работил едно по едно. И знаете ли какво каза той? Съжалявам, но не мога да се откажа. Защо казахме? Каза, че тази година не сте работили 4 месеца, тази година не сте работили 5 месеца. Затова каза, че не може да го даде. Каза, че трябва да платиш наем за 60 месеца. Но казах, че жена ми е германска гражданка. Той каза, че няма нищо общо с това. Този 60-месечен разговор за пенсиониране не се ли иска нормално от тези, чиито съпрузи са турски граждани? В резултат на това в края на 6 години те дадоха разрешение за пребиваване за 3 години.

    безсърдечен
    участник

    Когато не са женени, те гледат статуса на плащане на премия за 60 месеца. Нямате право да не давате. Тези с германски съпрузи или стават германски граждани след 3 години, или получават постоянно пребиваване. 5 години не изтичат тогава. Дали поради незнание или съзнателно се свържете с адвокат за отстраняване на инцидента или се оплачете на служителя.Те нямат такова право. Аз например съм дете с немско гражданство. Кандидатствах за неопределено време, защото се случи, бях разведен с жена си, нямах работа 5 години, той ме попита колко време си работил до сега, казах, че съм работил около 3 години, това не е причина някакви проблеми, написах като пример

    Оне идеално
    участник

    Всъщност офицерът попита дали имате деца два пъти. Казахме не. Той попита жена ми, работиш ли, да, дори казахме, че abrechnungs са тук. Така че и аз и жена ми работим vollzeit, нямаме нищо общо с някаква помощ от държавата. И аз мисля да отида на адвокат, но не знам колко пари ще излезе.

    безсърдечен
    участник

    Ами много пари ще изхарчиш, но да ти кажа имаш ли солидна работа и мисля, че си написал, че си навършил 40 месеца. Ако нямаш проблеми с вдъхновението, а дори и да имаш, ще го получиш за неопределено време след 60 месеца, мисля, не харчи пари за адвокат, изчакай. Да,некоректни са към теб.Единственото предимство да взимаш безсрочно е да можеш да теглиш заем или нещо друго.Освен това се отърваваш да ходиш в чужда агенция да ти удължат разрешенията,няма друга шега. Вие така или иначе кандидатствате отново със законите, които трябва да бъдат приети от новото правителство. На твое място щях да кандидатствам за немско гражданство, не за постоянно.

    Оне идеално
    участник

    Първото ми желание е да имам unbefristet. Гражданството може да е много по-късно, но исках да получа unbefristet и да се отърва от проблема с auslanderamt. Друг въпрос е, трябва ли да чакам 3 години, за да кандидатствам отново за unbefristete? Например, имам ли шанс да кандидатствам отново след 1 година?

    безсърдечен
    участник

    Не, не е нужно да чакате. Получих 3-годишно пребиваване за последен път.

    yenicerixnumx
    участник

    Както каза безсърдечният, сигурно сте попадали на офицер, който или е невеж, или иска да кара нагоре. Мисля, че ще похарчиш много пари с адвокат или нещо такова.В крайна сметка ще отнеме поне 1,5 години, което зависи от плътността на мястото, където живееш. Вече прекарвате половината от него в чакане. Ако не излезе след това, значи имате всички карти. Препоръчвам ви да говорите с началник на служителя, преди да отидете при адвокат. дори да го обясниш със законовите, мисля че ще го оправят. В момента чакам гражданство Минаха 3 месеца откакто кандидатствах. Липсваха документи, попълних и ги дадох. няма звук, мисля, че са го обработили. но в случай на отхвърляне или отрицателен отговор, мисля да направя същото.

    istanbullu е
    участник

    Внимателно събрах всички документи, които поискаха. Дори ги подредих с кламер. Дойде терминът и отидохме с жена ми. Номерът на опашката ми беше изгорен, влязохме в стаята, седнахме и аз извадих документите от папката и ги дадох на служителя. Жената преглеждаше листовете един по един и буквално търсеше извинение да не се откаже. Той избра renteversicherungsverlaufu от толкова много документи, взе го пред себе си и прегледа времето, в което съм работил едно по едно. И знаете ли какво каза той? Съжалявам, но не мога да се откажа. Защо казахме? Каза, че тази година не сте работили 4 месеца, тази година не сте работили 5 месеца. Затова каза, че не може да го даде. Каза, че трябва да платиш наем за 60 месеца. Но казах, че жена ми е германска гражданка. Той каза, че няма нищо общо с това. Този 60-месечен разговор за пенсиониране не се ли иска нормално от тези, чиито съпрузи са турски граждани? В резултат на това в края на 6 години те дадоха разрешение за пребиваване за 3 години.

    Здравейте,

    Ако вашият съпруг е германски гражданин, не би трябвало да има проблем. Първите 2 години се грижех за деца вкъщи. Отидох на курса и получих лиценза си. Между тях има много пропуски. Всъщност Rentenversicherung плати най-ниската сума за годините, в които съм се грижил за детето. Но имах и пропуски. Unbefristet 3 години по закон, ако не сте получили помощ. Разбира се, това може да е в NRW, ако вашият щат е различен. (Показа трудовия договор и заплатите на жена ми) Всъщност за 3 години получих неограничен, а за 3,5 години станах немски гражданин. Това е работата на офицера там. (Предполагам, че сте преминали B1 + einburgerungsprüfung)

    Надявам се, че можете да получите неограничени сесии възможно най-скоро без никакви проблеми.

    Сега потърсих и намерих:

    Покажи тази страница o berate e

    https://www.integrationsbeauftragte.de/ib-de/ich-moechte-mehr-wissen-ueber/einbuergerung/wann-haben-sie-einen-anspruch-auf-eine-einbuergerung–1865120

    Fall 4
    Sie sind mit einer/einem deutschen Staatsangehörigen verheiratet oder leben mit ihr/ihm in einer eingetragenen Lebenspartnerschaft.
    In diesem Fall könnten Sie bereits nach drei Jahren Aufenthalt in Deutschland eingeürgert werden.
    Wenn Sie einige Voraussetzungen erfullen, kann die Behörde Ihren Antrag nur in Ausnahmefällen ablehnen. Wenn Sie planen, sich scheiden zu lassen, die Lebenspartnerschaft aufzuheben oder bereits in Trennung leben, haben Sie keinen Anspruch auf eine Einbürgerung nach drei Jahren.

    Nesibe на
    участник

    Walla, кажи ми последната ситуация, пиша, за да дам пример. В процес на развод съм, още няма заведено дело.Ще минат 4,5г.Първо го купих за 3г. След това служителят го удължи с още 1 година в зависимост от датата на изтичане на паспорта ми. И той завърши нашето интервю с думите: „Нека ви дадем 1 година засега, като остава 1 година до датата на изтичане на паспорта ви и следващия път, когато кандидатствате, вече ще живеете в Германия от 5 години и ние с радост ще ви дадем краен срок." Между другото, откакто дойдох, работя на пълен работен ден. Завърших B1 и изпит за гражданство. Имам и безсрочен трудов договор. :)

Показани са 8 отговора - от 1 до 8 (общо 8)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.