2019 Германия Visa Expecters

ДОБРЕ ДОШЛИ ВЪВ ФОРУМИТЕ НА ALMANCAX. МОЖЕТЕ ДА НАМЕРИТЕ ЦЯЛАТА ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО ТЪРСИТЕ ЗА ГЕРМАНИЯ И НЕМСКИ ЕЗИК В НАШИТЕ ФОРУМИ.
    Blue34
    участник

    Пускам тази тема за нашите приятели, които ще споделят идеите си по визовите въпроси от 2019 г., надявам се всичко да е от полза за всички...

    northyyy
    участник

    Жена ми се обади два пъти в клона на чужденците и ми казаха, че документите ми не са отишли, транзакциите са бавни в Турция и ще се свържем с вас веднага щом пристигнат документите ви. След месец и половина изпратих имейл до консулството и нямаше отговор. Инша Аллах ще получим одобрение възможно най-скоро. Трудно е да чакаме 😒

    Съветвам ви да бъдете търпеливи, ако се обадите и натиснете, транзакциите може да се забавят, защото не знаете на какъв служител ще попаднете, важен е съответният служител.

    пожелай хан
    участник

    Както казахте, ако нямате сложна ситуация, обикновено след две седмици получавате отговор от чуждестранния клон и получавате одобрение.
    Надявам се да получите добри новини и да се запознаете със съпругата си.

    поздравления
    Кандидатствах и през декември, получих писмо за липсващи документи миналата седмица, жена ми ще го вземе утре.
    Ben aralik ayinda basvuru yapanlarin ocak ayinda onay aldiklarini duydum beklemedeyiz insallah hemen gelir cevaplarimiz

    northyyy
    участник

    поздравления
    Кандидатствах и през декември, получих писмо за липсващи документи миналата седмица, жена ми ще го вземе утре.
    Чух, че тези, които са кандидатствали през декември, са получили одобрение през януари, ние чакаме, иншалах, нашите отговори ще дойдат скоро.

    Здравейте
    Büyük ihtimalle iki hafta sonra cvp gelir yabancı şubeden hayırlı haberler alırsınız inşallah

    ozzzyj
    участник

    поздравления
    Кандидатствах и през декември, получих писмо за липсващи документи миналата седмица, жена ми ще го вземе утре.
    Чух, че тези, които са кандидатствали през декември, са получили одобрение през януари, ние чакаме, иншалах, нашите отговори ще дойдат скоро.

    Е, този процес се променя много. Тези, които отиват на места като малки градове, имат виза за 2 дни, 1 седмица, а има и такива, които чакат 6 месеца I️ Кандидатствах например на 8 ноември , моята виза дойде миналата седмица, така че търпение за всички, които чакат, пожелавам ви скоро да сте вкъщи.

    stuttgartcocuk
    участник

    Здравейте приятели,

    На 20 януари кандидатствах от Анкара чрез детето, документите ми бяха пълни. Нямаше нищо отрицателно, така че така или иначе беше краткотрайно. Жена ми живее в центъра на Щутгарт. Някой кандидатствал ли е от Щутгарт преди това, колко време отнема да се прецени? Има такива, които кандидатстват от градове като Мюнхен и Берлин и получават виза за период от 1 месец, 1 месец и половина и кандидатстват чрез съпруга, а не чрез детето.

    mustafad
    участник

    Приятели, концепцията за виза е много относителна концепция. Според вас, ако ситуацията ви е наред, след като подадете документите си, визата ще ви стигне след няколко седмици, така че всеки съвет, който получите оттук, няма да ускори работата ви , работата ви е изцяло в ръцете на офицерите, така че няма друг избор, освен да пожелаете най -доброто и да изчакате. Някои приятели отидоха и казаха, че никога не трябва да следите бизнеса си преди третия месец, но аз го намирам за грешно, по -точно, ако документите ви са стигнали до Германия, има полицай, който се грижи за вашия съпруг, можете да получите информация от това офицер, надявам се скоро всички да получат виза.

    mustafad
    участник

    Днес визата ми дойде при тези, които чакаха просо.

    : политика:

    cns24
    участник

    Днес визата ми дойде при тези, които чакаха просо.

    Бъди добър  :)

Показани са 12 отговора - от 526 до 537 (общо 537)
  • За да отговорите на тази тема, трябва да сте влезли.